Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Dvasios, Vaiduokliai » Peržiūrų: (231) Komentarų: (0) (17.12.2017 - 16:09)

Škunos „Čarlzas Heskelis“ vaiduokliai

Jūreiviai - pakankamai prietaringa liaudis. Jų manymu, laivai, kaip ir žmonės, turi savo charakterį - jie būna ramūs ar nepastovūs, kuriantys ar griaunantys. Ir šis laivų charakteris niekaip nepriklauso nuo "tėvų" - inžinierių ir statytojų. Jūreiviai mano, kad laivai ilgi gali gimti "su marškinėliais", tačiau taip pat gali nuo pat jų statybos laivų gamykloje pradžios kasdien įrodinėti, jog jie yra pažymėti nesėkmės ar net blogo likimo ženklu.

čarlzas heskelis, škuna, vaiduokliai

Kai 1869-ais metais ant ką tik nuo stapelių nuleistos škunos „Čarlzas Heskelis“ trapo paslydo darbininkas ir susilaužė stuburą, daugelis ėmė manyti, kad laivas yra prakeiktas. Tačiau kapitonas Kertis sutiko vadovauti laivui, netgi sugebėjo surinkti komandą. Praėjus metams škuna „Čarlzas Heskelis“ kartu su kitais žvejybiniais laivais žvejojo Didžiojo Niufaundlando bankoje, kai staiga kilo didžiulis uraganas. Škuna, tapusi nebevaldoma, audringoje jūroje taranavo škuną „Edrius Džonsonas“, kuri nuskendo jūroje, su savimi nusinešdama visų ja plaukusių žmonių gyvybes. Pati škuna „Čarlzas Heskelis“, nors ir patyrė didelius pažeidimus, sugebėjo parplaukti į uostą. Po remonto škuna vėl patraukė link Niufaundlendo salos. Penkias paras vyko rami žvejyba, o šeštąją įvyko neįtikėtinas įvykis. Tai nutiko naktį. Lygiai vidurnaktį du sargybiniai pamatė siaubingą reginį: į škuną per bortą sulipo 26 vaiduokliai tuščiomis akiduobėmis, apdriskusiais skarmalais ir guminiais batais. Vaiduokliai į jūrą užmetė tinklus ir po dvidešimties minučių juos ėmė traukti atgal!

Po to vaiduokliai visiškoje tyloje, nekreipdami dėmesio į škunos jūreivius, paliko laivą. Išsigandę sargybiniai pažadino kapitoną ir papasakojo apie keistąjį atsitikimą. Sis iš pradžių nepatikėjo, tačiau po to, kai denyje pamatė šlapius tinklus, kuriuose šokinėjo kelios žuvelės, jį apėmė toks siaubas, jog liepė nedelsiant plaukti atgal į uostą.

Kai škuna „Čarlzas Heskelis“ jau artėjo prie kranto, bebalsiai vaiduokliai vėl pasirodė laive, vėl užmetė tinklus į jūrą, o po to visi kartu nuėjo vandeniu link Salemo uosto. Jūreiviams, kapitonui Kerčiui ir škunos savininkams to jau buvo per daug, škuna „Čarlzas Heskelis“ daugiau niekada nebeišplaukė į jūrą. Vėliau tyrimą atlikusi komisija nustatė, kad statant škuną „Čarlzas Heskelis“ buvo panaudotos škunos „Šventoji Ana“ detalės, kurios komanda žuvo jūroje mįslingomis aplinkybėmis. Vaiduokliai, apsilankę škunoje „Čarlzas Heskelis“, tikriausiai, ją palaikė savo ankstesniu laivu - „Šventąja Ana“.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: škuna, čarlzas heskelis, vaiduokliai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Pats negražiausias Ugandos vyras tapo aštuntą kartą tėv...

Ugandos gyventojas, oficialiai pripažintas negražiausiu vyru šalyje, tapo tėvu aštuntąjį kartą, praneša „Metro“. 47 metų Godfrey...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kazimieras Petraitis: Priešvėžinė mityba...

Kol perkūnas netrenks, – mužikas nepersižegnos. Taip sako lyg tai rusų liaudies patarlė. Ir tikrai taip. Kol aš pats ne...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu...

Juodasis beržo (jokio kito medžio) grybas gydo daugybę ligų, bet dažniausiai žmonės sėkmingai juo gydo piktybinius auglius. XIX ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kodėl reikia valyti savo žarnyną?...

Vis dėlto yra gerai, kad mes negalime pasižiūrėti į savo vidų! Tai būtų buvęs toks šokas, kurį „suvirškinti“ ne kiekvienas begal...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas...
Užsienio spauda / Paranormal news
Bigfoot and a Bizarre Vanishing...
Užsienio spauda / Paranormal news
This Is What Happens When Your Third Eye Opens Accidentally...
Užsienio spauda / Paranormal news
Canadian fishermen caught a lobster with the Pepsi logo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Baltymų kaukė
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1