Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Sausio » 24

Gimimo dienos pagal numerologija

Numerologija yra skaičių galios ir jų mums suteikiamos lemties aiškinimas. Daugeliui įdomiausia, ką lemia jų gimtadienis. Siūlome išsiaiškinti!

numerologija, gimtadienis, gimimo diena, gimtadienio skaičius

Jeigu gimėte 1, 10, 19, 28 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 1.
Jeigu gimėte 2, 11, 20, 29 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 2.
Jeigu gimėte 3, 12, 21, 30 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 3.
Jeigu gimėte 4, 13, 22, 31 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 4.
Jeigu gimėte 5, 14, 23 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 5.
Jeigu gimėte 6, 15, 24 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 6 .
Jeigu gimėte 7, 16, 25 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 7.
Jeigu gimėte 8, 17, 26 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 8.
Jeigu gimėte 9, 18, 27 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 9.

Skaičius 1

Protingas, sumanus, tiesmukas, užsispyręs žmogus, kuris visad siekia maksimumo ir nori būti pastebėtas bei įvertintas.

Šie žmonės labai rimtai žvelgia į santykius ir santuoką, labai vertina šeimą, dėl jos stengiasi ir aukojasi, atlieka šeimos saugotojo, globėjo vaidmenį.

Geriausi partneriai: 4, 6, 8.

Skaičius 2

Svajotojai, šiek tiek nepasitinkintys savimi, meniški, muzikalūs žmonės, kuriuos lengva surasti bendrą kalbą beveik su kiekvienu, jų santykiai dažniausiai labai harmoningi, dvasingi.

Po šiuo skaičiumi gimę žmonės tampa puikiais diplomatais, politikais, jiems verta rinktis su humanitariniais mokslais susijusią karjerą.

Geriausi partneriai: 2, 5, 9.

Skaičius 3

Tai itin ambicingi, šaltakraujiški, valingi, kartais šiek tiek egoistiški žmonės. Puikūs vadovai, kariškiai, sportininkai.

Šiems žmonėms šiek tiek sunku draugauti su kitais, jiems labai sudėtinga rasti kompromisą, tačiau savo bičiulius šie žmonės labai saugo ir dėl jų stengiasi, nors tą parodo labai retai.

Geriausi partneriai: 6, 9.

Skaičius 4

Tai linksmi, atsipalaidavę žmonės, kurie stengiasi kuo daugiau laiko leisti smagioje kompanijoje, tai tikros vakarėlių sielos. Po šiuo skaičiumi gimusiems sunkiai sekasi elgtis su pinigais, o griežti apribojimai ir taisyklės juos vargina.

Šiems žmonėms puikiai sektųsi pramoginė karjera, o sutikus atvirą ir labai tolerantišką partnerį įmamona sukurti tikrai puikius, tvirtus, o kartu ir labai linksmus santykius.

Geriausi partneriai: 1, 8.

Skaičius 5

Šių žmonių galvoje nuolat knibžda daugybė inovatoriškų idėjų, kurias jie stengiasi įgyvendinti, tai gabūs verslininkai, puikiai sutariantys su aplinkiais žmonėmis, mokantys juos įkvėpti.

Tai labai subalansuotos asmenybės, kurios yra tiek kūrybiškos, tiek ir gebančios mąstyti šaltai ir analitiškai.

Geriausi partneriai: 1, 2, 9.

Skaičius 6

Šie žmonės stengiasi mėgautis kiekviena gyvenimo diena, jie nėra itin praktiški, sunkiai geba žvelgti į ateitį, tačiau itin traukia kitus žmones, nes su jais visad smagu!

Po šiuo skaičiumi gimę žmonės kupini meilės ir rūpestingumo, jiems patinka skleisti gėrį, tai geri mokytojai, auklėtojai, gydytojai.

Geriausi partneriai: 1, 6, 9.

Skaičius 7

Tai labai realistiškos, savimi pasitikinčios asmenybės, tai talentingi, gabūs mokslui žmonės. Po šiuo skaičiumi gimusieji neretai yra karšto būdo, linkę greitai supykti, bet greitai ir aleisti.

Jiems itin svarbi šeima, jie jaučia itin didelę pagarbą savo tėvams, seneliams, turi gilų dėkingumo jausmą.

Geriausias partneris: 2.

Skaičius 8

Stiprios, ambicingos asmenybės, kurias neretai sunku suprasti ir įvertinti šiek tiek švelnesnio būdo žmonėms. Po šiuo skaičiumi gimę žmonės pakelia net ir didžiausius gyvenimo sunkumus ir po jų sugeba atsistoti.

Tai kiek uždari žmonės, kurie neretai turi keletą gerų draugų, kurių laikosi visą gyvenimą, tai į vienatvę linkusios asmenybės, kurios retai sukuria šeimą, sunkiai palaiko romantiškus santykius, tačiau vieną kartą pasižadėję savo partneriui jo niekada neišduoda ir nepalieka.

Geriausi partneriai: 1, 4, 8.

Skaičius 9

Tai fiziškai ir dvasiškai stiprūs žmonės, kurie neretai turi labai didelių tikslų. Tai filantropiškos, pasaulį norinčios ir linkusios keisti, labai idėjiškos asmenybės.

Po šiuo skaičiumi gimusiais žmonėmis lengva pasitikėti, jų aplinkos žmonės linkę atsiverti ir prašyti patarimo būtent iš devintukų.

Geriausi partneriai: 3, 5, 6, 9.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau