Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (431) Komentarų: (0) (21.05.2018 - 19:28)

Kaip ilgai gyvensime?

Kokios būsimo gyvenimo trukmės galime tikėtis? Dabartiniai apskaičiavimai rodo, kad keli laimingieji galėtų gyventi net iki 115 metų, bet naujausi tyrimai liudija: maksimalios ribos nėra. Kitaip tariant, bent teoriškai, galėtume gyventi amžinai.

medicinos naujienos, gyvenimo trukmė, amžius, gyvenimas

Makgilio universiteto Monrealyje (McGill University in Montreal), Kanadoje, tyrėjai nuo 1968 metų analizuoja JAV, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir Japonijos seniausių gyventojų gyvenimo trukmę ir tvirtina, kad niekas nežino, kaip ilgai žmogus potencialiai būtų pajėgus gyventi. Ir net, jei esama tokio amžiaus, kurio joks žmogus negali viršyti, niekas to dar nepasiekė. Prof. dr. Siegfriedas Hekimi'is pripažįsta: „Tiesiog nežinome, koks galėtų būti maksimalaus amžiaus apribojimas. Projektuodami tendencijų kreives į ateitį, matome, kad maksimali ir vidutinė gyvenimo trukmė galėtų ir toliau iš esmės didėti."

Koks ilgas galėtų būti maksimalus žmogaus gyvenimas, galima tik spėlioti. Žinoma, gyvenimo trukmė su kiekviena tolesne karta didėja. Šiuo metu skaičiuojama, kad toliausia riba yra apie 115 metų. 2017 metų balandį, būdama 117-os metų, mirė Emma Morano, o prancūzė Jeanne Cal-ment mirė 1997-aisiais, pasiekusi 122 metų amžių.

Nature, 2017; 546:E8-E9

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar