Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 12

Keitė Beits - legendinė „Belų ragana“

Daugelio žmonių požiūris į paranormalius reiškinius yra gana skeptiškas. O kaip tie atvejai, kurie yra aprašyti istoriniuose dokumentuose?

1817 metų vasarą Belų šeima, gyvenanti Adamso miestelyje Tenesio valstijoje patyrė labai nemalonių akimirkų. (paranormal.lt).

Viskas prasidėjo, vieną vakarą šeimos galvai grįžtant namo po sunkios darbo dienos. Netikėtai kukurūzų lauke jis pastebėjo keistą būtybę, primenančią šunį su triušio galva. Vyras išsitraukė pistoletą ir keletą kartų iššovė į bjaurų padarą, o po to tęsė savo kelionę namo.

Tą pačią naktį visa šeima išgirdo paslaptingus bildesius ir grandinių žvangėjimą. Kiekvieną tolimesnę naktį šie garsai darėsi vis garsesni ir įkyresni. Netrukus jie dar pasipildė siaubą keliančiais senos moters riksmais. Tačiau tai buvo tik košmarų pradžia.

Keitė Beits - legendinė „Belų ragana“

Beveik metus Džonas Belas bijojo, kad jį gali palaikyti bepročiu, todėl buvo įsakęs visiems šeimos nariams tylėti apie tai, kas naktinis dedasi name. Tačiau vyras pats vieną kartą neištvėrė ir papasakojo savo geriausiam draugui Džeimsui Džonstonui. Šeimos galvos kantrybės taurė buvo perpildyta - vieną naktį jo jauniausia dukra Betsė ėmė klykti. Subėgę į kambarį namiškiai ant merginos kaklo pamatė pirštų žymes, o jos veidas buvo subraižytas.

Liudininkų parodymai

Džeimsas, norėdamas patikrinti Džono žodžius, nusprendė naktį praleisti pas bičiulį. Iš ryto jis patvirtino, kad taip pat girdėjo keistus garsus ir riksmus. Netrukus į namą ėmė atvykti žmonės iš visos apylinkės, norėdami tapti neįprasto reiškinio liudininkais.

Netgi Endrius Džeksonas, JAV armijos generolas, vėliau tapęs septintuoju JAV prezidentu, pats asmeniškai apsilankė Belų namuose, norėdamas viskuo pats įsitikinti.

Keitė Beits, Belų ragana, ragana, mistika

Netrukus dvasia užmezgė kontaktą ir pasakė, kad ji priklauso buvusiai Belų šeimos kaimynei Keitei Beits. Ji pareiškė, kad žemės pardavimo sandėris, sudarytas tarp jos ir Džono, buvo neteisingas. Vėliau ji dar pareiškė, kad ketina vyrą nužudyti. Be to, Keitė planavo jo dukrai sutrukdyti ištekėti už Džošua Gardnerio.

Dėl kažkokių priežasčių ragana labai nemėgo vargšo jaunuolio. Vos tik jis įeidavo į namą, pasijusdavo taip, tarsi jo kūną badytų tūkstančiai mažų adatų.

Panašu, kad dvasia buvo nusiteikusi ryžtingai - netrukus Džonui prasidėjo dusulio priepuoliai. Kaip papasakojo vyras, jis jautėsi taip, tarsi jo gerklėje būtų aštrus pagalys.

1820 metų gruodžio 20 dieną Džonas Belas mirė. Šeima jo kambaryje aptiko flakoną su nežinomu skysčiu. Džono žmona kelis lašus įlašino į katės maistą, kuri iš karto nudvėsė. Nėra jokių abejonių - tai buvo nuodai. Ragana išdidžiai pareiškė, kad būtent ji privertė vyrą išgerti nuodus. Po trijų mėnesių Betsė nutraukė sužadėtuves su Džošua.

Keitė Beits, Belų ragana, ragana, mistika

Panašu, kad ragana, pasiekusi tai, ko troško, Belų šeimą paliko ramybėje. Nors pareiškė, kad kada nors būtinai juos dar aplankys. Atrodo, kad ji nemelavo. Vėliau Džonas Belas jaunesnysis papasakojo, kad ragana jį aplankė 1828 metais ir papasakojo keletą slaptų dalykų, taip pat pasakė, kad JAV kils pilietinis karas.

Tačiau urve už fermos ir toliau dėjosi keisti dalykai, panašu, kad ragana tenai vis dar gyveno. Tačiau kai kurie tvirtina, kad nebuvo jokios raganos, tiesiog kai kas stengėsi, kad nutrūktų santykiai tarp Betsės ir Džošua.

Pati Betsė ištekėjo už Ričardo Pauelo - savo mokyklos mokytojo, kuris buvo ją įsimylėjęs. Įdomiausia tai, kad paranormalūs reiškiniai prasidėjo būtent tada, kai jie pirmą kartą susitiko.

Sklido gandai, kad Ričardas praktikavo juodąją magiją, o 1821-ais metais, kai Betsė nutraukė sužadėtuves su Džošua, jo žmona mirė paslaptingomis aplinkybėmis.

Ar į visus šiuos reikalus buvo įsipainiojęs Ričardas, iki šiol nėra aišku. Pasakojama, kad sena ragana yra kitų keistų garsų ir dalykų, kuriuos galima iki šiol išgirsti ir pamatyti netoliese urvo, priežastimi.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar