- 13.10.2024
- 0.0 Reitingas
- 184 Peržiūrų
- 1 komentarai
Šeima – tai tvirtas ryšys, kuris, atrodo, turėtų išlikti per visus gyvenimo išbandymus. Tačiau kartais, nepaisant mūsų pastangų ir meilės, artimi ryšiai gali pradėti blėsti. Šis straipsnis nagrinėja, kaip tėvystės kelionė, lūkesčiai ir išoriniai veiksniai gali paveikti mūsų santykius su vaikais, ypač kai vaikai sukuria naujas šeimas.
Su dideliu džiaugsmu mūsų šeima sutiko sūnaus gimimą ir mes laimingai mėgavomės tėvystės momentais.
Tačiau viena močiučių visada svajojo apie anūkę. Tada nesuteikėme jos žodžiams ypatingos reikšmės, manydami, kad čia tik atsitiktiniai norai.
Tačiau gyvenimas paruošė mums netikėtą posūkį ir mes susidūrėme su sunkumais, norėdami susilaukti daugiau vaikų.
Nepaisant to, mūsų sūnus augo geru, sąžiningu ir protingu jaunuoliu. Tačiau močiutė nenustojo kalbėjusi, kad dukra liks su ja, o sūnus galimai išeis su naująja šeima.
Šie žodžiai žeidė mane, nes aš tikėjau, kad mūsų meilė bei rūpestis turi įtakos mūsų vaiko ateičiai.
Visada tikėjausi, kad sūnus niekada nepamirš mūsų, kai užaugs. Laikas ėjo ir aš netekau vyro, o sūnus vedė.
Šeimos pasitarime buvo priimtas sprendimas, kad jauna šeima turi gyventi atskirai.
Neprieštaravau, tačiau negalėjau įsivaizduoti, kad susitikimai taps tokie reti. Jo žmona, anksčiau tokia gera ir švelni, praėjus pusmečiui su manimi ėmė elgtis priešiškai.
Tai turėjo įtakos ir sūnaus požiūriui į mane. Dabar jis atvažiuoja retai ir mūsų pokalbiai tapo trumpi bei įtempti.
Man apmaudu, kad visada stengiausi būti gera motina ir pašvenčiau savo gyvenimą sūnui, tačiau atrodo, kad tarpusavio supratimas ir artumas dingo.
Pirmenybę jis teikia bendravimui su uošve ir daug laiko leidžia su jos šeima. Jie dalyvauja įvairiuose renginiuose ir dažnai nakvoja vieni pas kitus.
Nesuprantu, kaip taip išėjo, kad mano artimiausias žmogus pasidarė man toks svetimas? Galbūt kažkur suklydau?
Tačiau dabar pats laikas pabandyti suprasti ir atstatyti ryšį su sūnumi, kad kartu nugalėtume gyvenimo išbandymus.
Nauji tyrimai rodo, kad tėvų ir vaikų ryšių atstatymas po skyrybų ar šeimos pokyčių gali būti efektyvus, kai taikomi bendravimo ir emocinio intelekto ugdymo metodai. Pavyzdžiui, šeimos terapijos sesijos ir emocinio palaikymo grupės, skirtos tėvams, padeda suprasti ir spręsti konfliktus.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau