Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (2.8K) Komentarų: (0) (29.09.2017 - 08:38)

Ką apie jus byloja linijos ant riešo

Linijos ant jūsų riešo byloja apie jūsų asmenybę, charakterį, sveikatą ir ateitį. Įdėmiai pažvelkite į savo riešą ir sužinokite, kas esate iš tikrųjų.

Pirmoji linija

Įprastai kiekvienas turime dvi ar tris linijas ant riešo. Pirmoji yra pati svarbiausia – ji rodo, koks sveikas ir aktyvus yra žmogus. Jeigu ji yra aiškiai išreikšta, tai reiškia laimingą, ilgą ir sveiką gyvenimą. Jeigu turi spragų, jums derėtų keisti gyvenimo būdą. Sveikai maitinkitės ir nesijaudinkite per daug. Jei linija lūžta keliose vietose, tai gali reikšti neišsipildžiusias vaikystės svajones.

Pirmoji linija ant riešo

© ANGLIJA.today nuotr.

Antroji linija

Jei ši linija yra vientisa, be jokių lūžių, jūsų gyvenimas bus sėkmingas ir sotus. Jeigu ji ypač aiški, tai reiškia prabangą ir turtus. Lūžiai byloja apie finansinius sunkumus.

Antroji linija ant riešo

© ANGLIJA.today nuotr.

Trečioji linija

Ne visi turi trečiąją liniją. Jeigu turite tokią ir ji nenutrūkstama, tai reiškia, kad jums didelę įtaką darys kiti žmonės – tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje. Neabejotinai jūs savo darbais paliksite pėdsaką.

Trečioji linija ant riešo

© ANGLIJA.today nuotr.

Ketvirtoji linija

Jei turite ketvirtą liniją, turėsite daug vaikų ir ilgai gyvensite.

Nereikia sunerimti, jei jūsų linijos turi lūžių – vis tik labiausiai mes patys esame atsakingi už savo laimę ir sėkmę gyvenime. Sutelkite dėmesį ties savo stipriosiomis savybėmis bei talentais ir tuo, kaip tai optimaliai išnaudoti.

Trečioji linija ant riešo

© ANGLIJA.today nuotr.

Ką apie jus byloja linijos ant riešo

ŽYMĖS: rieso linijos, ranku linijos, chiromantija, linijos ant rieso

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
Sudėtingas gydymo metodas, kurio rezultatai – stebuklin...

2014 m. pabaigoje JAV mokslininkai sugebėjo keliems kūdikiams, dėl genų defekto neturintiems imuninės sistemos, ją atkurti, p...

Ligos, mutacijos
Kiaulių gripas. Kuo jis galėtų patraukti teroristus?...

Kaip kirviu galima paruošti žiemai malkų, o galima praskelti galvą, taip ir biotechnologijos įrankiai nėra išimtis… Straipsnis a...
Medicinos naujienos
Kaip vandenį keičia sidabras?...

Baktericidinės sidabro savybės buvo žinomos dar Aleksandro Makedoniečio laikais, kai, siekdami neapsinuodyti, visi kariai gerdav...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sultys kurios «sugrąžina žmones iš ano pasaulio»...

Šį gėrimą vertą pabandyti! Sultys kurios gelbsti žmones nuo mirties! Šis gėrimas buvo populiarus dešimtmečius, o jo paruošimu...