Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ginklai » Peržiūrų: (2.1K) Komentarų: (0) (29.05.2015 - 20:44)

Rusijoje naujos kartos ginklas, arba tikrai NSO

Rusijos Permės krašto gyventojai tokie priblokšti, kad skambina vienas kitam ir ragina lįsti laukan pažiūrėti. Kas čia per kobra, klausia jie. Pasaulio pabaiga, vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas.

Būtent NSO paleidimu šį vaizdo įrašą liudininkai ir pavadino, kai įkėlė jį į youtube.com „Mano Permės Krašto“ paskyrą. Tai erdvė kurioje vietos gyventojai dalijasi visokiomis keistenybėmis, kurios vyksta Permės krašte. Konkrečiai ši keistenybė nutiko prieš porą mėnesių Kizelio miestelyje.

Raketas rusai paprastai leidžia iš Baikonuro kosmodromo Kazachstane, bet jis už beveik 2000 kilometrų nuo Permės. Todėl keistenybių mėgėjai juokauja, kad tai arba naujos kartos ginklas, arba tikrai NSO.

Filmuotą medžiagą vartotojai į socialinį tinklą ją įkėlė kovo 11 dieną. Jei darysime prielaidą, kad liudininkai nedelsė, nes tokiu įspūdingu vaizdeliu norėjo pasidalyti iškart, tuomet laikas sutampa su Rusijos prezidento Vladimiro Putino dingimu iš viešumos. Jo nesimatė nuo kovo 5 d. iki 11 d..

Kai kovo 16 d. jis pasirodė per susitikimą su Kirgizijos prezidentu, tuoj pat paskelbė, kad Rusija vykdo milžiniško masto karines pratybas, apie kurias Rusija paprastai praneša manevrams jau įsibėgėjus.

„Šiandien vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas davė įsakymą nuo aštuntos ryto Maskvos laiku įvesti visišką kovinę parengtį Šiaurės laivyno pajėgose, kai kuriuose Vakarų karinės apygardos ir oro desanto daliniuose“, – kovo 16 d. sakė Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu.

Iš pradžių Vakarų naujienų agentūros pranešė, kad Šiaurės Vakaruose Rusija išbando 40 tūkst. karių ir 3000 kovos mašinų. Kitą dieną Rusija skaičius patikslino juos padvigubindama.

Tuo pat metu kuklesnės pratybos vyko ir Rytuose, kur generolai išbandė mažiausiai 5000 karių, ir Pietuose, kur prie Čečėnijos antiteroristinę operaciją imitavo bent 500 karių.

Na o dar metų pradžioje šalies pareigūnai žadėjo Centrinėje karinėje apygardoje, kuriai priklauso ir minėtas Permės kraštas, būtent kovą bandyti balistines raketas „Iskander-M“. Jomis branduolinį užtaisą galima pasiųsti į taikinį už kelių šimtų kilometrų.

Apžvalgininkai tokio masto pratybas iš karto pavadino bene didžiausiomis iš ir taip didelių pastarųjų Rusijos pratybų. O Lietuvos gynybos ekspertas, studijuojantis Rusijos karinę modernizaciją, Daivis Petraitis net mano, kad šitaip Rusija išbandė, kaip veikia vienas iš reformos ramsčių – naujas Nacionalinis valstybės gynybos koordinavimo centras. Tuo ir galėjo užsiimti pradingęs Putinas.

Rusija tikrino centrą imituodama du su puse karo – puolimą Vakaruose, gynybą Rytuose ir taikos palaikymo operaciją Pietuose. Minėtas centras yra tarsi smegenys, kurios kontroliuoja ne tik visus karinius pajėgumus, bet ir juos remti turinčias valstybės institucijas. Iš esmės tai karo meto struktūra, primenanti sovietinę per antrąjį pasaulinį karą.

Tiesa, pasak D. Petraičio, dviem su puse karų Rusijos pajėgos dar nesukomplektuotos. Rusija baigia perginkluoti kariuomenę atnaujintais ginklais, bet iki 2020-ųjų dar žada pristatyti visai naujos kartos ginkluotę. Vienas iš tokio perginklavimo pavyzdžių yra tarpžemyninė balistinė raketa „Rubezh“, kuri gali nešti branduolinį užtaisą.

Raketa, pasak Rusijos, pajėgi pralaužti amerikiečių priešraketinę gynybą, nes sugeba paleisti tuščių kovinių galvučių, kurios suklaidina priešraketinę sistemą.

Permės krašto liudininkų įrašas fiksuoja kažką panašaus į klaidinimą, kai staiga nežinia iš kur pasirodo antrasis skriejantis objektas. Tokiam spėjimui pritartų ir priešraketinės gynybos srityje profesinės patirties sukaupęs D. Petraitis. Jis LRT Televizijai sakė, kad įrašas primena balistinę raketą, o tokią keistą uodegą jai suteikti gali kietasis kuras. Rusų kietojo kuro mišiniai dar nėra iki galo ištobulinti, jų likučiai ilgai lieka degti atmosferoje.

Tokią raketą įmanoma paleisti iš mobilaus komplekso, nebūtina sudėtinga aikštelė kaip kosmodromas. Galiausiai, net Rusijos žiniasklaida, pavyzdžiui, TASS naujienų agentūra, rašė, kad būtent kovo viduryje „Rubezh“ išlaikė kontrolinį testą ir raketa priimta į kariuomenės strateginę ginkluotę.

Ją plačiai gaminti Rusija pradės kitąmet. Todėl galima rasti pagrįstų argumentų, kad Kizelio gyventojai nufilmavo visai ne NSO, o Rusijos raketą. Tik ne „Iskander“, kurios bandymą Rusija žadėjo, o „Rubezh“, galinčią kaip kobra kirsti taikiniams, esantiems net kituose žemynuose.

Jei manote, kad matėte keistų skraidančių objektų, turėjote kontaktą su nežemiška gyvybe? Papasakokite savo istoriją skaitytojams. Turite sveikatos veiksmingą receptą, ligos istorija pasidalinkite savo pasakojimu.Siūlyti straipsnį

TEMOS Rusija, Rubezh, nso

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Šaltinis

Algirdas Acus

PANAŠIOS NAUJIENOS:
reklama

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

reklama


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


paranormal.lt
Norite atrodyti jauniau, naudokite veido kaukę su avoka...

Pabandykite šį natūralų, lengvai paruošiama veido kaukę su avokadu, kuri paliks švelnia, šviesią ir blizgančią odą....
paranormal.lt
Molės Fenčer paslaptis...

Niekas taip nesuprato kas nutiko Molei Fenčer, pavadintai "Bruklino Mįslė" ("Brooklyn Enigma"). To niekaip negalima susieti su s...
paranormal.lt
Išvalykite storą žarną greitai su šiomis 8 priemonėmis!...

Yra keletas būdų, kaip išvalyti storąja žarną. Jūsų storojoje žarnoje toksinų gali būti kilogramai. Štai, kaip ją reikia išva...

paranormal.lt
Natūralus vaistas nuo kosulio ir bronchito, jums ir jūs...

Kosulys arba bronchitas pasireiškia sausu ar šlapiu nuolatiniu kosuliu, kurios paprastai trunka nuo kelių dienų iki trijų sav...Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Numerologija. Numerologijos paslaugos. Analizės....

Naujausia metodika, apjungianti rytų ir vakarų numerologiją. Tikslu - konkretu - kryptinga. Rusijos ezoterikos centro...

paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...


Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Lietuvoje papasakojo apie ateivius ... Svarstymai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė, turi daugybę versijų. Mokslininkai vis ieško egzopl... (1000)
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (2198)