Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 30

NSO ir sportas

Gana didelė NSO pasirodymo atvejų dalis tenka sportinėms varžyboms. Ufologai juokauju, kad tai susiję su stadione verdančiomis aistromis, kurios pasiekia net iš kitų planetų atsikridusius svečius. Tačiau kalbant rimčiau, greičiausiai NSO privilioja didelis žmonių susibūrimas.

NSO pasirodymo liudininkais buvo netgi Antikos laikais vykusių Olimpinių žaidynių dalyviai ir žiūrovai. Senovės Graikijos filosofas Anaksagoras, gyvenęs V-ame amžiuje pr.m.e., savo darbuose paminėjo, kad pankrationo (imtynių rūšis) varžybų metu virš stadiono Olimpijoje pakibo didelio rąsto dydžio šviečiantis objektas. Aristotelis irgi ne kartą rašė apie didžiulius “degančius skydus”, pasirodžiusius danguje per 137-ąsias Olimpines žaidynes (352-ieji m. pr.m.e.). Šie “skydai” danguje buvo išsidėstę trikampiu ir lėtai skrido virš stadiono, o vėliau staiga išnyko tūkstančių nustebusių žmonių akyse, žybsėdami žaibais. (Paranormalūs reiškiniai: nso, ateiviai, anomalija, mistika, mutacijos, ligos, sveikata - paranormal.lt)

Tačiau panašūs įvykiai vyko ne tik senovėje - jie vyksta ir mūsų laikais.

1991 m. vasario 23 dieną Vladivostoke ant užšalusios įlankos ledo vyko šventė, kurios pagrindinis numeris buvo parašiutininkų šuoliai. Dviejų vietinių laikraščių korespondentai atliko keletą efektingų besileidžiančių parašiutininkų nuotraukų. Kai vėliau redakcijų laboratorijose buvo padarytos nuotraukos, jose buvo pastebėti geltonos spalvos balionai. Iš pradžių abu korespondentai pagalvojo, kad pasitaikė nekokybiškos fotojuostos. Vėliau paaiškėjo, kad jos neturi jokio broko. Tada buvo įtarta, kad nuotraukų apdorojimo procese jos buvo blogai nuplautos vandeniu. Buvo vėl padarytos nuotraukos, tačiau rezultatas buvo absoliučiai tas pats - kai kuriose nuotraukose šalia parašiutininkų matėsi keisti balionai, kurių niekas iš dalyvavusių šventėje nepastebėjo.

Panaši istorija įvyko Ukrainoje. 1992 m. gegužės 5 d. Odesos gyventojas Guramas Cušbajus fotografavo parašiutininkų varžybas vietiniame aerodrome. Kitą dieną, po to, kai buvo išryškinta fotojuosta, vyras netgi aiktelėjo: 7-niose iš 18-os nuotraukų šalia sportininkų danguje matėsi disko formos objektai. Nuotraukas tyrinėjo Ukrainos ufologų asociacijos nariai, kurie padarė išvadą,
kad šios nuotraukos - jokia klastotė. Vienoje nuotraukoje asociacijos nariai pastebėjo tai, į ką Cušbajus nebuvo atkreipęs dėmesio - šalia ant žemės esančio malūnsparnio taip pat buvo matomas NSO, tik ne disko, o cigaro formos.

1992 m. gegužės 8 d. Vankuveryje vyko beisbolo mačas tarp vietos “Mounties” ir Portlendo “Beavers". Stadione kelios dešimtys tūkstančių žiūrovų akylai stebėjo įvykius aikštėje, kai staiga virš stadiono atsirado šviečiantis rutulys. Visiškai atsitiktinai šiame mače tarp žiūrovų buvo astronomas Frenkas Hjūzas, Britanijos astronomų asociacijos narys. Štai ką jis pasakė apie keistąjį objektą: “Tai tikrai buvo ne meteoras! Jis skrido gana nedideliame aukštyje visiškai be garso, turėjo idealią apvalią formą, o diametras buvo ne mažiau 12 metrų. Šis objektas labai ryškiai švietė, tarsi degantis magnis...”

Nepastebėti NSO buvo neįmanoma. Visi stadione buvę žmonės - žiūrovai, žaidėjai, teisėjai, aptarnaujantis personalas - nukreipė žvilgsnius į dangų, mačas kuriam laikui buvo nutrauktas. Jis buvo atnaujintas tik po 15-os minučių, kai šviečiantis objektas išnyko.

Dar vienas NSO pasirodymo virš beisbolo stadiono atvejis užfiksuotas 1992 m. rudenį. Tai įvyko Amerikoje, Jutos valstijoje. Tiesa, ten viskas vyko žymiai greičiau, nei Vankuveryje, todėl tik nedaug žmonių, buvusių stadione, spėjo pamatyti, kaip danguje staiga pasirodė pilkos spalvos greitai besisukanti sfera, kuri greitai išnyko.

Tačiau tarp NSO pats “populiariausias” sportas yra ne beisbolas, o futbolas. 1972 m. liepos mėn. Kampose (Brazilija) futbolo rungtynių metu danguje buvo pastebėtos kelios “skraidančios lėkštės”, kurios dideliame aukštyje lėtai skrido iš rytų j vakarus. Reginys buvo toks įstabus, kad visi žiūrovai pašoko ant kojų ir užvertė galvas į dangų, aikštėje esantys žaidėjai taip pat nustojo žaisti ir ėmė stebėti tai, kas vyksta danguje. Netgi radijo komentatorius ėmė pasakoti ne apie įvykius aikštėje, o danguje. Po 6 metų, taip pat liepos mėnesį, keletas NSO praskrido virš Argentinos Mendosos miesto stadiono. Tai vyko pasaulio futbolo čempionato metu. Liudininkai pasakojo, kad keistieji objektai buvo labai panašūs į lengvojo automobilio dydžio malūnus.

Dar vienas atvejis, kai futbolo rungtynių metu buvo pastebėtas NSO, įvyko 1998 m. balandžio 21 d. Gvajakilio (Ekvadoras) centriniame stadione vyko didžiulį susidomėjimą sukėlęs mačas tarp vietos komandos ir vienos iš garsiausių pasaulio komandų “Barselonos”. Pirmojo kėlinio pabaigoje iš pietvakarių pusės danguje pasirodė cigaro formos NSO. Jis keletą sekundžių kybojo ore virš stadiono, po to išnyko nežinoma kryptimi. Vienos televizijos kompanijos operatoriui pavyko nufilmuoti paslaptingąjį NSO. Jau kitą dieną šį siužetą parodė beveik visos televizijos kompanijos pasaulyje.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar