Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Gruodžio » 22

Numerologija: ką reiškia jūsų telefono numeris?

Galbūt būtent jūsų telefono numeris tapo dažnų skambučių ir sėkmingų sandorių priežastis. Sužinokite, kokia yra skaičių reikšmė.

numerologija, telefono numeris, skaiciai, skaičiai, ka reiskia telefon

Kad nustatytumėte numerologinį savo telefono skaičių, turite sudėti visus telefono numerio skaičius. Pavyzdžiui, telefonui 89191112234 numerologinis skaičius bus 8 + 9 + 1 + 9 + 1 + 1 + 1 + 2 + 2 + 3 + 4 = 41; 4 + 1 = 5.
Gautas pagrindinis skaičius turi ypatingą reikšmę. Žemiau yra numerologinių skaičių nuo 1 iki 9 reikšmės.

Skaičius 1

Tai stiprus telefono numeris, kuris padidina jūsų energiją ir padeda įtakoti aplinkinius. Bet būkite atsargūs, nepasikliaukite laimingais sutapimais. Tai puikus numeris verslininkams ir karjeristams, bet ne pats sėkmingiausias tiems, kurie ieško antrosios pusės.

Skaičius 2

Šiame numeryje yra romantikos ir jis idealiai tinka žmonėms, kurie nori surasti savo meilę. Šis skaičius suteikia tokių savybių, kaip geranoriškumas, diplomatiškumas, taktiškumas, nukreipia bendradarbiavimui. Jis tinka stipriems, pasitikintiesiems savimi žmonėms, o taip pat visiems, kas yra susijęs su pardavimais.

Skaičius 3

Šis skaičius pasako apie kūrybiškumą ir linksmumą, ko dėka tinka aktoriams, muzikantams ir jaunimui. Jis įkvepia, suteikia originalumo, o taip pat populiarumo. Šį numerį geriausia rinktis rašytojams ar kitiems žmonės, kurių darbas yra susijęs su kūrimu. Tačiau, jei esate ambicingas ir pasiryžęs siekti tikslų bet kokia kaina, verta pasirinkti kitą numerį.

Skaičius 4

Šis skaičius kupinas stabilumo, patikimumo, todėl jis tinka bankų organizacijoms, advokatų kontoroms ir kitoms įmonėms, kurios yra grindžiamos pasitikėjimu ir reputacija. Jei turite didelę šeimą, taip pat galite pasirinkti skaičių 4. Tačiau, neverta naudotis šiuo telefono numeriu, jei gyvenate vienas, o jūsų veikla nėra susijusi su aukščiau nurodytomis sritimis.

Skaičius 5

Šis skaičius skatina nuotykius, pokyčius, jo negalima pavadinti stabiliu. Šio telefono numerio turėtojai gali tikėtis bet ko. Toks numeris tinka žmonėms, kurie mėgsta laisvę ir keliones, gyvena vieni. Jis nurodo į discipliną ir silpną jo savininkų atsakomybės jausmą. Tai nėra tinkamiausias skaičius šeimos nariams, taip pat visiems tiems, kurie kenčia nuo bet kokių psichologinių negalavimų.

Skaičius 6

Tai geriausias skaičius šeimos žmonėms. Jis atneša šilumą, rūpestį ir apsaugą, stiprina šeimos ryšius ir draugystę. Skaičius taip pat tinka verslininkams. Žmonėms, ieškantiems antrosios pusės, geriau pasirinkti kitą telefono numerį.

Skaičius 7

Tai stiprus ir šiek tiek mistinis skaičius, kuris tiesiog sukurtas besimokantiesiems ir mąstytojams. Jis teigiamai veikia jūsų vidinę būseną, suteikia stabilumo ir daro jus labiau subalansuotą.

Skaičius 8

Tai sėkmingiausias verslininkų skaičius, nes jis tiesiog pritraukia pinigus ir sustiprina partnerių pasitikėjimą. Taip pat šis skaičius tinka ambicingiems žmonėms, nes teigiamai veikia karjerą ir finansinę būklę. Šis skaičius pasako apie praktiškumą ir materializmą, todėl žmonėms, siekiantiems asmeninio augimo, jis nėra pats sėkmingiausias.

Skaičius 9

Šio skaičiaus pagrindinės savybės yra idealizmas ir užuojauta. Tokį skaičių gali pasirinkti labdaros ar medicinos įstaigų darbuotojai. Tai vienas iš laimingiausių numerių, jo savininkai dažnai patirs laimę. Tuo pačiu metu šis skaičius nelabai tinka žmonėms, turintiems sveikatos problemų, taip pat tiems, kurie yra susikoncentravę į savo finansinės padėties gerinimą.

Šaltinis: bigbenas.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
13.08.2022 laikas 22:07 CDC pagaliau pripažino "asmenų" teisę rinktis savo sveikatą - daugiau jokių priverstinių kovidų skiepų ar karantinų

Naujos JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) gairės padarė galą privalomam skiepijimui nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" - bent jau CDC atžvilgiu.

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:34 8 svarbiausios vėžio priežastys, apie kurias greičiausiai dar NEŽINOTE
Neįtikėtina, bet milijardai žmonių visame pasaulyje mano, kad vėžiu susergama dėl genetinio polinkio arba tiesiog nesiseka. Tada, jam susirgus, jie mano, kad vienintelis šansas jį įveikti yra operacija, chemoterapija ir spindulinis gydymas...

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:04 CŽV vadovas: ‘Mes nužudysime Trumpą, jei jis bus pripažintas kaltu’

Buvęs CŽV ir NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) pažadėjo, kad Donaldui Trumpui (Donald Trump) bus įvykdyta egzekucija, jei jis bus pripažintas kaltu dėl šnipinėjimo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau