Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 22

Numerologija: ką reiškia jūsų telefono numeris?

Galbūt būtent jūsų telefono numeris tapo dažnų skambučių ir sėkmingų sandorių priežastis. Sužinokite, kokia yra skaičių reikšmė.

numerologija, telefono numeris, skaiciai, skaičiai, ka reiskia telefon

Kad nustatytumėte numerologinį savo telefono skaičių, turite sudėti visus telefono numerio skaičius. Pavyzdžiui, telefonui 89191112234 numerologinis skaičius bus 8 + 9 + 1 + 9 + 1 + 1 + 1 + 2 + 2 + 3 + 4 = 41; 4 + 1 = 5.
Gautas pagrindinis skaičius turi ypatingą reikšmę. Žemiau yra numerologinių skaičių nuo 1 iki 9 reikšmės.

Skaičius 1

Tai stiprus telefono numeris, kuris padidina jūsų energiją ir padeda įtakoti aplinkinius. Bet būkite atsargūs, nepasikliaukite laimingais sutapimais. Tai puikus numeris verslininkams ir karjeristams, bet ne pats sėkmingiausias tiems, kurie ieško antrosios pusės.

Skaičius 2

Šiame numeryje yra romantikos ir jis idealiai tinka žmonėms, kurie nori surasti savo meilę. Šis skaičius suteikia tokių savybių, kaip geranoriškumas, diplomatiškumas, taktiškumas, nukreipia bendradarbiavimui. Jis tinka stipriems, pasitikintiesiems savimi žmonėms, o taip pat visiems, kas yra susijęs su pardavimais.

Skaičius 3

Šis skaičius pasako apie kūrybiškumą ir linksmumą, ko dėka tinka aktoriams, muzikantams ir jaunimui. Jis įkvepia, suteikia originalumo, o taip pat populiarumo. Šį numerį geriausia rinktis rašytojams ar kitiems žmonės, kurių darbas yra susijęs su kūrimu. Tačiau, jei esate ambicingas ir pasiryžęs siekti tikslų bet kokia kaina, verta pasirinkti kitą numerį.

Skaičius 4

Šis skaičius kupinas stabilumo, patikimumo, todėl jis tinka bankų organizacijoms, advokatų kontoroms ir kitoms įmonėms, kurios yra grindžiamos pasitikėjimu ir reputacija. Jei turite didelę šeimą, taip pat galite pasirinkti skaičių 4. Tačiau, neverta naudotis šiuo telefono numeriu, jei gyvenate vienas, o jūsų veikla nėra susijusi su aukščiau nurodytomis sritimis.

Skaičius 5

Šis skaičius skatina nuotykius, pokyčius, jo negalima pavadinti stabiliu. Šio telefono numerio turėtojai gali tikėtis bet ko. Toks numeris tinka žmonėms, kurie mėgsta laisvę ir keliones, gyvena vieni. Jis nurodo į discipliną ir silpną jo savininkų atsakomybės jausmą. Tai nėra tinkamiausias skaičius šeimos nariams, taip pat visiems tiems, kurie kenčia nuo bet kokių psichologinių negalavimų.

Skaičius 6

Tai geriausias skaičius šeimos žmonėms. Jis atneša šilumą, rūpestį ir apsaugą, stiprina šeimos ryšius ir draugystę. Skaičius taip pat tinka verslininkams. Žmonėms, ieškantiems antrosios pusės, geriau pasirinkti kitą telefono numerį.

Skaičius 7

Tai stiprus ir šiek tiek mistinis skaičius, kuris tiesiog sukurtas besimokantiesiems ir mąstytojams. Jis teigiamai veikia jūsų vidinę būseną, suteikia stabilumo ir daro jus labiau subalansuotą.

Skaičius 8

Tai sėkmingiausias verslininkų skaičius, nes jis tiesiog pritraukia pinigus ir sustiprina partnerių pasitikėjimą. Taip pat šis skaičius tinka ambicingiems žmonėms, nes teigiamai veikia karjerą ir finansinę būklę. Šis skaičius pasako apie praktiškumą ir materializmą, todėl žmonėms, siekiantiems asmeninio augimo, jis nėra pats sėkmingiausias.

Skaičius 9

Šio skaičiaus pagrindinės savybės yra idealizmas ir užuojauta. Tokį skaičių gali pasirinkti labdaros ar medicinos įstaigų darbuotojai. Tai vienas iš laimingiausių numerių, jo savininkai dažnai patirs laimę. Tuo pačiu metu šis skaičius nelabai tinka žmonėms, turintiems sveikatos problemų, taip pat tiems, kurie yra susikoncentravę į savo finansinės padėties gerinimą.

Šaltinis: bigbenas.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:54 Įvardintas Produktas, Kuris Sutrikdo Smegenų Veiklą
Sojos pupelių aliejaus vartojimas per pastaruosius kelis dešimtmečius itin išaugo. Jis tapo vienu populiariausių maistinių aliejų JAV. Tiesa, mokslininkai, atlikdami tyrimus su pelėmis, nustatė, kad sojų pupelių aliejus gali sukelti genetinius pelių smegenų pokyčius. Kai kurie iš jų gali būti siejam...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau