Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (376) Komentarų: (0) (07.12.2017 - 13:11)

Pesticidų poveikis nėščioms moterims ir vaikų autizmas

Nauji tyrimai rodo, kad daugiau kaip pusė moterų, kurios patyrė cheminių pesticidų poveikį, susiduria su savo vaikų autizmu. Panašu, kad moterys turi vengti pesticidų, kuriuos biotechnologinės korporacijos pardavinėja labai įtartinoje rinkoje, rašo infowars.com.

vaikų autizmas

Tyrime, kurį paskelbė Environmental Health Perspectives, kalbama, kad didžiausia kaltė tenka organofosfatams. Tyrinėtojai atrado, kad moterys, patyrusios šių pesticidų poveikį nėštumo metu, 60% dažniau pagimdo autizmu sergančius vaikus.

Dar daugiau – jeigu mama vartojo pesticidus prieš pastojimą, jos vaikas patiria dar didesnę riziką.

Mokslininkai tyrė motinas, kurios gyveno mylios atstumu nuo vietos, kur buvo naudojami pesticidai. O nekontroliuojamai purškiant pesticidus po visas valstijų teritorijas, galima įsivaizduoti, kiek moterų susiduria su chemikalais, kurie gali sužaloti jų vaikus. Tyme pateikiama tokia išvada:

„Šis autizmo tyrimas įrodo ryšį tarp nervų sistemos vystymosi pažeidimų ir pesticidų poveikio, ypač tai pasakytina apie organofosfatus. Taip pat šis tyrimas pateikia naujus ryšio tarp autizmo bei vystymosi sutrikimų su, atitinkamai, piretrodais ir karbamatais, įrodymus“.

Šie chemikalai paralyžuoja vabzdžių raumenis ir gali padaryti įvairios žalos žmonėms. PBS rašo apie tokias organofosfatų vartojimo pasekmes:

Neurotoksiškos. Vėmimas, aštrūs skrandžio skausmai, viduriavimas, galvos svaigimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, sąmonės miglotumas, nutirpimas, traukuliai, paralyžius, mirtis.

Galimos pasekmės: smegenų ir nervų sistemos susirgimai, endokrininės sistemos pažeidimai, kepenų ir kvėpavimo sistemos apnuodijimas. Įgimti defektai, smegenų augliai vaikams, leukemija ir limfomos.

O dabar prisideda dar ir autizmas.

Dar vienas tyrimas, atliktas Čikagos universitete, nepalieka vietos abejonėms, kad autizmas ir protiniai sutrikimai susiję su toksinų poveikiu vaiko formavimuisi motinos įsčiose.

Genetinės medicinos ir žmogaus genetikos profesorius iš Čikagos universiteto Andrejus Ržeckis (Andrey Rzhetsky) teigia:

„Kas gi vyksta nėštumo metu… Esama konkrečių kritinių momentų, kai vaisius yra ypatingai pažeidžiamas nedidelių molekulių diapazonui – tokių medžiagų kaip plastifikatoriai, vaistai, pesticidai ir kt. Kai kurios iš šių nedidelių molekulių smarkiai pakeičia normalų vystymąsi.

Autizmas, matomai, smarkiai koreliuojasi su įgimtų vyriškų genitalijų anomalijomis visoje šalyje, tai galima naudoti kaip ekologinio užterštumo indikatorių. Ir pasekmės ganėtinai didelės. Pačios sėkmingiausios autizmo prognozės susijusios su aplinkos poveikiu, o įgimti susirgimai daro įtaką vyrų reprodukcinei sistemai“.

Pasaulyje, kuriame vaikai autistai tapo norma, o ne išimtimi (o didžioji žiniasklaida teigia, kad autizmo priežastys neaiškios), jau seniai pribrendo reikalas atsikratyti žemės ūkyje minėtų chemikalų.

ŽYMĖS: pesticidai, Nuodai, autizmas, vaikai, ekologija, moksliniai tyrimai, medicina

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stiprus natūralus antibiotikas: žudo, bet kokia infekci...

Šis receptas padės sustiprinti imuninę sistemą, jis lengvai paruošiamas namuose. Kuriant stiprią ir tvirtą imuninę sistemą, t...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pašalinkite visus nepageidaujamus plaukus vos per 5 min...

Neįtikėtini rezultatai. Labiausiai erzina nepageidaujami plaukai ant viršutinės lūpos. Tai neestetiška. Galite pašalinti nepage...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pasigamink namie anticeliulitinę pastą: stebuklingas ef...

Magiškas poveikis! Nesvarbu, esate apkūnus ar liesas, celiulitas visada ras būdą, kaip jus erzinti. Moterys visame pasaulyje su...
Medicinos naujienos
15 įdomių ir naudingų faktų apie hepatitą...

Tikriausiai ne daugelis žino, kad 1925 metais liepos 28 dieną gimė amerikiečių gydytojas, genetikas Baruchas S. Blumbergas, atra...