Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 7

Pesticidų poveikis nėščioms moterims ir vaikų autizmas

Nauji tyrimai rodo, kad daugiau kaip pusė moterų, kurios patyrė cheminių pesticidų poveikį, susiduria su savo vaikų autizmu. Panašu, kad moterys turi vengti pesticidų, kuriuos biotechnologinės korporacijos pardavinėja labai įtartinoje rinkoje, rašo infowars.com.

vaikų autizmas

Tyrime, kurį paskelbė Environmental Health Perspectives, kalbama, kad didžiausia kaltė tenka organofosfatams. Tyrinėtojai atrado, kad moterys, patyrusios šių pesticidų poveikį nėštumo metu, 60% dažniau pagimdo autizmu sergančius vaikus.

Dar daugiau – jeigu mama vartojo pesticidus prieš pastojimą, jos vaikas patiria dar didesnę riziką.

Mokslininkai tyrė motinas, kurios gyveno mylios atstumu nuo vietos, kur buvo naudojami pesticidai. O nekontroliuojamai purškiant pesticidus po visas valstijų teritorijas, galima įsivaizduoti, kiek moterų susiduria su chemikalais, kurie gali sužaloti jų vaikus. Tyme pateikiama tokia išvada:

„Šis autizmo tyrimas įrodo ryšį tarp nervų sistemos vystymosi pažeidimų ir pesticidų poveikio, ypač tai pasakytina apie organofosfatus. Taip pat šis tyrimas pateikia naujus ryšio tarp autizmo bei vystymosi sutrikimų su, atitinkamai, piretrodais ir karbamatais, įrodymus“.

Šie chemikalai paralyžuoja vabzdžių raumenis ir gali padaryti įvairios žalos žmonėms. PBS rašo apie tokias organofosfatų vartojimo pasekmes:

Neurotoksiškos. Vėmimas, aštrūs skrandžio skausmai, viduriavimas, galvos svaigimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, sąmonės miglotumas, nutirpimas, traukuliai, paralyžius, mirtis.

Galimos pasekmės: smegenų ir nervų sistemos susirgimai, endokrininės sistemos pažeidimai, kepenų ir kvėpavimo sistemos apnuodijimas. Įgimti defektai, smegenų augliai vaikams, leukemija ir limfomos.

O dabar prisideda dar ir autizmas.

Dar vienas tyrimas, atliktas Čikagos universitete, nepalieka vietos abejonėms, kad autizmas ir protiniai sutrikimai susiję su toksinų poveikiu vaiko formavimuisi motinos įsčiose.

Genetinės medicinos ir žmogaus genetikos profesorius iš Čikagos universiteto Andrejus Ržeckis (Andrey Rzhetsky) teigia:

„Kas gi vyksta nėštumo metu… Esama konkrečių kritinių momentų, kai vaisius yra ypatingai pažeidžiamas nedidelių molekulių diapazonui – tokių medžiagų kaip plastifikatoriai, vaistai, pesticidai ir kt. Kai kurios iš šių nedidelių molekulių smarkiai pakeičia normalų vystymąsi.

Autizmas, matomai, smarkiai koreliuojasi su įgimtų vyriškų genitalijų anomalijomis visoje šalyje, tai galima naudoti kaip ekologinio užterštumo indikatorių. Ir pasekmės ganėtinai didelės. Pačios sėkmingiausios autizmo prognozės susijusios su aplinkos poveikiu, o įgimti susirgimai daro įtaką vyrų reprodukcinei sistemai“.

Pasaulyje, kuriame vaikai autistai tapo norma, o ne išimtimi (o didžioji žiniasklaida teigia, kad autizmo priežastys neaiškios), jau seniai pribrendo reikalas atsikratyti žemės ūkyje minėtų chemikalų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau