Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2017 » Gruodžio » 7

Pesticidų poveikis nėščioms moterims ir vaikų autizmas

Nauji tyrimai rodo, kad daugiau kaip pusė moterų, kurios patyrė cheminių pesticidų poveikį, susiduria su savo vaikų autizmu. Panašu, kad moterys turi vengti pesticidų, kuriuos biotechnologinės korporacijos pardavinėja labai įtartinoje rinkoje, rašo infowars.com.

vaikų autizmas

Tyrime, kurį paskelbė Environmental Health Perspectives, kalbama, kad didžiausia kaltė tenka organofosfatams. Tyrinėtojai atrado, kad moterys, patyrusios šių pesticidų poveikį nėštumo metu, 60% dažniau pagimdo autizmu sergančius vaikus.

Dar daugiau – jeigu mama vartojo pesticidus prieš pastojimą, jos vaikas patiria dar didesnę riziką.

Mokslininkai tyrė motinas, kurios gyveno mylios atstumu nuo vietos, kur buvo naudojami pesticidai. O nekontroliuojamai purškiant pesticidus po visas valstijų teritorijas, galima įsivaizduoti, kiek moterų susiduria su chemikalais, kurie gali sužaloti jų vaikus. Tyme pateikiama tokia išvada:

„Šis autizmo tyrimas įrodo ryšį tarp nervų sistemos vystymosi pažeidimų ir pesticidų poveikio, ypač tai pasakytina apie organofosfatus. Taip pat šis tyrimas pateikia naujus ryšio tarp autizmo bei vystymosi sutrikimų su, atitinkamai, piretrodais ir karbamatais, įrodymus“.

Šie chemikalai paralyžuoja vabzdžių raumenis ir gali padaryti įvairios žalos žmonėms. PBS rašo apie tokias organofosfatų vartojimo pasekmes:

Neurotoksiškos. Vėmimas, aštrūs skrandžio skausmai, viduriavimas, galvos svaigimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, sąmonės miglotumas, nutirpimas, traukuliai, paralyžius, mirtis.

Galimos pasekmės: smegenų ir nervų sistemos susirgimai, endokrininės sistemos pažeidimai, kepenų ir kvėpavimo sistemos apnuodijimas. Įgimti defektai, smegenų augliai vaikams, leukemija ir limfomos.

O dabar prisideda dar ir autizmas.

Dar vienas tyrimas, atliktas Čikagos universitete, nepalieka vietos abejonėms, kad autizmas ir protiniai sutrikimai susiję su toksinų poveikiu vaiko formavimuisi motinos įsčiose.

Genetinės medicinos ir žmogaus genetikos profesorius iš Čikagos universiteto Andrejus Ržeckis (Andrey Rzhetsky) teigia:

„Kas gi vyksta nėštumo metu… Esama konkrečių kritinių momentų, kai vaisius yra ypatingai pažeidžiamas nedidelių molekulių diapazonui – tokių medžiagų kaip plastifikatoriai, vaistai, pesticidai ir kt. Kai kurios iš šių nedidelių molekulių smarkiai pakeičia normalų vystymąsi.

Autizmas, matomai, smarkiai koreliuojasi su įgimtų vyriškų genitalijų anomalijomis visoje šalyje, tai galima naudoti kaip ekologinio užterštumo indikatorių. Ir pasekmės ganėtinai didelės. Pačios sėkmingiausios autizmo prognozės susijusios su aplinkos poveikiu, o įgimti susirgimai daro įtaką vyrų reprodukcinei sistemai“.

Pasaulyje, kuriame vaikai autistai tapo norma, o ne išimtimi (o didžioji žiniasklaida teigia, kad autizmo priežastys neaiškios), jau seniai pribrendo reikalas atsikratyti žemės ūkyje minėtų chemikalų.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
13.08.2022 laikas 22:07 CDC pagaliau pripažino "asmenų" teisę rinktis savo sveikatą - daugiau jokių priverstinių kovidų skiepų ar karantinų

Naujos JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) gairės padarė galą privalomam skiepijimui nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" - bent jau CDC atžvilgiu.

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:34 8 svarbiausios vėžio priežastys, apie kurias greičiausiai dar NEŽINOTE
Neįtikėtina, bet milijardai žmonių visame pasaulyje mano, kad vėžiu susergama dėl genetinio polinkio arba tiesiog nesiseka. Tada, jam susirgus, jie mano, kad vienintelis šansas jį įveikti yra operacija, chemoterapija ir spindulinis gydymas...

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:04 CŽV vadovas: ‘Mes nužudysime Trumpą, jei jis bus pripažintas kaltu’

Buvęs CŽV ir NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) pažadėjo, kad Donaldui Trumpui (Donald Trump) bus įvykdyta egzekucija, jei jis bus pripažintas kaltu dėl šnipinėjimo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau