Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Ligos, Mutacijos » 2017 » Gruodžio » 7

Pesticidų poveikis nėščioms moterims ir vaikų autizmas

Nauji tyrimai rodo, kad daugiau kaip pusė moterų, kurios patyrė cheminių pesticidų poveikį, susiduria su savo vaikų autizmu. Panašu, kad moterys turi vengti pesticidų, kuriuos biotechnologinės korporacijos pardavinėja labai įtartinoje rinkoje, rašo infowars.com.

vaikų autizmas

Tyrime, kurį paskelbė Environmental Health Perspectives, kalbama, kad didžiausia kaltė tenka organofosfatams. Tyrinėtojai atrado, kad moterys, patyrusios šių pesticidų poveikį nėštumo metu, 60% dažniau pagimdo autizmu sergančius vaikus.

Dar daugiau – jeigu mama vartojo pesticidus prieš pastojimą, jos vaikas patiria dar didesnę riziką.

Mokslininkai tyrė motinas, kurios gyveno mylios atstumu nuo vietos, kur buvo naudojami pesticidai. O nekontroliuojamai purškiant pesticidus po visas valstijų teritorijas, galima įsivaizduoti, kiek moterų susiduria su chemikalais, kurie gali sužaloti jų vaikus. Tyme pateikiama tokia išvada:

„Šis autizmo tyrimas įrodo ryšį tarp nervų sistemos vystymosi pažeidimų ir pesticidų poveikio, ypač tai pasakytina apie organofosfatus. Taip pat šis tyrimas pateikia naujus ryšio tarp autizmo bei vystymosi sutrikimų su, atitinkamai, piretrodais ir karbamatais, įrodymus“.

Šie chemikalai paralyžuoja vabzdžių raumenis ir gali padaryti įvairios žalos žmonėms. PBS rašo apie tokias organofosfatų vartojimo pasekmes:

Neurotoksiškos. Vėmimas, aštrūs skrandžio skausmai, viduriavimas, galvos svaigimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, sąmonės miglotumas, nutirpimas, traukuliai, paralyžius, mirtis.

Galimos pasekmės: smegenų ir nervų sistemos susirgimai, endokrininės sistemos pažeidimai, kepenų ir kvėpavimo sistemos apnuodijimas. Įgimti defektai, smegenų augliai vaikams, leukemija ir limfomos.

O dabar prisideda dar ir autizmas.

Dar vienas tyrimas, atliktas Čikagos universitete, nepalieka vietos abejonėms, kad autizmas ir protiniai sutrikimai susiję su toksinų poveikiu vaiko formavimuisi motinos įsčiose.

Genetinės medicinos ir žmogaus genetikos profesorius iš Čikagos universiteto Andrejus Ržeckis (Andrey Rzhetsky) teigia:

„Kas gi vyksta nėštumo metu… Esama konkrečių kritinių momentų, kai vaisius yra ypatingai pažeidžiamas nedidelių molekulių diapazonui – tokių medžiagų kaip plastifikatoriai, vaistai, pesticidai ir kt. Kai kurios iš šių nedidelių molekulių smarkiai pakeičia normalų vystymąsi.

Autizmas, matomai, smarkiai koreliuojasi su įgimtų vyriškų genitalijų anomalijomis visoje šalyje, tai galima naudoti kaip ekologinio užterštumo indikatorių. Ir pasekmės ganėtinai didelės. Pačios sėkmingiausios autizmo prognozės susijusios su aplinkos poveikiu, o įgimti susirgimai daro įtaką vyrų reprodukcinei sistemai“.

Pasaulyje, kuriame vaikai autistai tapo norma, o ne išimtimi (o didžioji žiniasklaida teigia, kad autizmo priežastys neaiškios), jau seniai pribrendo reikalas atsikratyti žemės ūkyje minėtų chemikalų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-06-22 laikas 09:21 Receptai Cukinijų blynai
Gardžių cukinijų blynų receptas. Skanaus

Skaityti daugiau

2019-06-08 laikas 15:08 Receptai Gardūs pyragėliai su bulvių įdaru

Gardžių pyragėlių su bulvių įdaru receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-06-11 laikas 11:29 Receptai "Čirviniai" blynai su obuoliais

Man jie visada bus "čirviniai" blynai, nors dabar jie dažnai pavadinami vafliais. Labai knietėjo išbandyti elektrinę jų keptuvę, ir labai norėjos įtarkuoti obuolio. Eksperimentus aš mėgstu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau