Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (802) Komentarų: (0) (27.07.2018 - 21:04)

Šią daržovę vadina stebuklinga: apsaugo net nuo mirtinų ligų

Ši daržovė padeda pagerinti regėjimą, net pašalina riebalus iš kepenų. Pasirodo, burokėliai yra tarsi mažytis aukso gabalėlis, darantis stebuklus mūsų organizme.

Burokėliai jau seniai intriguoja mokslininkus dėl juose esančio išskirtinio antioksidantų derinio. Ši daržovė padeda numesti svorio ir turi galingą priešvėžinį užtaisą. Dėl burokėliuose esančių maistingųjų medžiagų jie kelia mokslininkų susidomėjimą ir yra vertinga daržovė kiekvienam, rašoma portale fitzhacker.biz.

maistas, burokėliai, daržovė

Burokėliai yra pirminis daugelio mokslinių tyrimų objektas dėl sudėtyje esančių flavonoidų pigmentų, organinio azoto ir jų reikšmingų kraujagysles plečiančių savybių. Visa laimė, kad farmacijos kompanijos negali užpatentuoti daržovės, todėl burokėliai yra lengvai prieinami kiekvienam ir gali būti naudojami gydant daugelį įvairių negalavimų ir ligų.

Moksliniai tyrimai apie burokėlių naudą regai

Tirdami burokėlius mokslininkai nagrinėjo jų sudėtyje esančius nitritus ir procesą, kurio metu burokėliai organizme gamina nitrito oksidą. Taip pat yra ištirtas teigiamas šios daržovės poveikis tinklainės kapiliarų struktūrai.

Nors tyrimus finansavo tokios farmacijos milžinės, kaip „AstraZeneca“ ir „Pfizer“, tačiau sąsajos tarp burokėlių ir sveikų akių galutinai įrodyti nepavyko.

Burokėlių nauda sveikatai

Gerina virškinimą. Burokėliai turi daug skaidulų, kurios padeda virškinimui ir veiksmingai išsprendžia daugelį virškinimo problemų.

Riboja cholesterolio kiekį kraujyje. Reguliariai valgydami burokėlius sumažinsite „blogojo“ (LDL) cholesterolio kiekį kraujyje ir gausite daugiau „gerojo“ (HDL) cholesterolio.

Padeda nuo išsekimo. Didelio nitratų kiekio burokėliuose dėka, ši daržovė padeda nuo išsekimo ir sustiprina imuninę sistemą.

Natūralus diuretikas. Reguliariai valgomi burokėliai šalina skysčius iš organizmo, taip padėdami išsivalyti nuo toksinų ir išlaikyti sveiką kūną.

Mažina kraujo spaudimą. Burokėlių sultys sumažina kraujo spaudimą ir širdies ligų riziką. Būtent šios ligos, deja, nusineša daugiausiai gyvybių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: daržovė, Maistas, burokėliai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar