Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 7

Tabletės nešančios negalavimus ir pavojų žmogaus sveikatai

Kodėl vartoti aspiriną ir paracetamolį pavojinga? Ar gali „Alka Zelceris“ išgydyti nuo pagirių ir kodėl nuskausminantys vaistai stabdo raumenų augimą?

Tabletės nešančios negalavimus ir pavojų žmogaus sveikatai

TABLETĖ NUO GALVOS

Daugeliu atvejų, blogai pasijautę ar prasidėjus galvos skausmams, mes geriame kokį nors Eferalganą ar Koldreksą nakčiai tikėdamiesi, kad ryte atsibusime sveiki. Šitaip elgtis kategoriškai neteisinga.

Pradėsime nuo to, kad šios medžiagos netgi teoriškai negali išgydyti peršalimo, o pratęsime tuo, kad negatyvūs paracetamolio ir aspirino efektai jau seniai ir labai plačiai žinomi, tačiau dėl šių vaistų pigumo ir toliau pardavinėjami kolosaliais kiekiais.

PARACETAMOLIS

Profesionalai teigia, kad šiandien paracetamolis nebūtų leidžiamas pardavinėti netgi su receptais, nekalbant jau apie laisvą prekybą. Netgi leistina dienos norma (4 gramai) gali sukelti stiprų apsinuodijimą ir toksiškus kepenų pažeidimus.

Dvigubas šios dozės viršijimas gali sukelti aštrų kepenų nepakankamumą, kuris gali baigtis kankinančia mirtimi, trunkančia kelias paras. Kitaip sakant, nekenksmingomis laikomos tabletės gali rimtai pakenkti sveikatai ar net nužudyti.

ASPIRINAS

Nuskausminantis aspirino (acetilsalicilio rūgšties) efektas trunka vos kelias valandas, o kraujo suskystėjimo efektas – kelias paras. Tai gali išprovokuoti randų ar žaizdelių kraujavimą.

Kai kurie „gydytojai“ rekomenduoja vartoti aspiriną aterotrombozės, koronarinės širdies ligos profilaktikai ar netgi kaip priemonę, mažinančią riziką susirgti vėžiu. Tyrimai rodo, kad rekomendacija naudinga tik tiems, kurie jau buvo patyrę insultą.

PREPARATAI NUO PEŠALIMO

Didžioji dalis preparatų nuo peršalimo – Koldreksas, Terafliu ir kiti – tai viso labo paracetamolis, nedidelė dozė askorbino rūgšties, o taip pat preparatas, pašalinantis slogą. Sudėtyje nėra jokių komponentų, galinčių išgydyti ar pristabdyti ligą.

Vartoti šiuos preparatus savijautos palengvinimui kenksminga, o tam tikrose situacijose netgi pavojinga. Na o tradicinė praktika naudoti juos nakčiai – kenksminga dvigubai, kadangi paracetamolis ir panašios į jį medžiagos negatyviai veikia medžiagų apykaitą.

NUSKAUSMINANTYS VAISTAI IR HORMONŲ LYGIS

Bet kurie nesteroidiniai priešuždegiminiai preparatai, tokie kaip aspirinas, ibuprofenas, ketoprofenas, diklofenakas ir kt. negatyviai veikia vieno iš svarbiausių raumenų augimo hormonų – augimo hormono – sintezę.

Turint galvoje tai, kad netgi viena paprasto aspirino tabletė gali daryti poveikį organizmui kelias paras, kalbėti apie rimtas treniruotes tuo periodu juokinga. Ir juo labiau negalima gerti prieš užsiėmimus sporto salėje Koldrekso.

ALKA ZELCERIS IR PAGIRIOS

Populiaraus preparato, skirto kovai su pagirių sindromu, sudėtis – įprastas aspirinas, maistinė soda ir citrinos rūgštis. Aspirinas nuima skausmą, soda sumažina skrandžio rūgštingumą, kurį sukelia alkoholio, aspirino ir citrinos rūgšties vartojimas.

Alka Zelceris negydo pagirių ir juo labiau negali būti naudojamas kaip profilaktinė priemonė tolimesnės savijautos pagerinimui. Jeigu jūs jau ir taip apnuodijote savo organizmą alkoholiu, neverta pribaigti jo dar ir pavojingais ir pasenusiais nuskausminančiais.

SAUGUS NUSKAUSMINIMAS

Europos specialistai dažniausiai rekomenduoja ibuprofeną kaip pasenusių ir pavojingų aspirino bei paracetamolio pakaitalą. Ši medžiaga pašalina galvos skausmą ir aukštą temperatūrą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau