Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (442) Komentarų: (0) (27.02.2018 - 14:37)

Teorija apie cukrų. Riebalų rūgščių galia

riebalų rūgštys, vežys, onkologija, moksliniai tyrimai, omega-3

Netradicinės medicinos mitybos specialisto Briano Peskino nuomone, vėžio galima išvengti vartojant tam tikrą nepakeičiamųjų riebalų rūgščių derinį. Šiomis rūgštimis jis susidomėjo po bandymo su laboratorinėmis pelėmis. Tyrėjai pranešė, kad omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys (EPR ir DHR) padėjo apsaugoti atskiras ląsteles nuo radiacijos pasekmių ir nuo vėžio. Biochemikai iš JAV Brandeiso universiteto (Brandeis University) Masačusetse, negalėjo paaiškinti, kaip tai įmanoma, bet B. Peskinas manė, kad tai - Warburgo efektas. „Nepakeičiamosios nesočiosios riebalų rūgštys iš tikrųjų traukia deguonį kaip magnetas arba kaip kempinė", - pasakojo jis, minėdamas įrodymus iš sporto medicinos, kurie liudijo, kad maisto papildai su minėtomis riebalų rūgštimis sumažino pieno rūgšties kaupimąsi organizme ir padidino deguonies tiekimą.

Idėja, kad nesočiosios riebalų rūgštys gali būti naudingos gydant vėžį, nėra nauja. Daugelis medicinos ekspertų mano, kad kai kurios ligos, įskaitant vėžį, galbūt prasideda todėl, kad modernioje mityboje tarp omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių nėra pusiausvyros. Vadinasi, vartojant omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių didesnėmis dozėmis, būtų galima išvengti vėžio grėsmės. Deja, įrodymai nėra vienareikšmiai. Vienoje tarptautinių tyrimų apžvalgoje taip ir nepavyko konstatuoti, kad omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys sąlyginai didelėmis dozėmis turėtų pranašumų vėžio profilaktikos atžvilgiu. Vis dėlto B. Peskinas mano, kad surado atsakymą. Pasak jo, nuo vėžio padeda neapdorotos riebalų rūgštys, kurios per klinikinius tyrimus paprastai ignoruojamos, todėl tyrimo duomenys esą nebetinkami.

B. Peskinas patentavo vėžio gydymą kombinuotomis neapdorotomis omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštimis, kurių optimalus santykis 2,6:1. Jis tikrino savo formulę su pelėmis ir padarė išvadą, kad tai sulėtino naviko raidą beveik 40 proc. (4)

Nuorodos 

  1. Cancer Res, 1992; 52:154-62
  2. Biomed Pharmacother, 2006; 60:502-7
  3. JAMA, 2006; 295:403-15
  4. Peskin B. S., Habib A. The Hidden Story of Cancer. Hjustonas, TX: Pinnacle Press, 2006

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: vežys, moksliniai tyrimai, riebalų rūgštys, omega-3, Onkologija, nesočiosios riebalų rūgštys

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar