Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.8K) Komentarų: (0) (16.02.2018 - 18:18)

Unikali priemonė kovai su bronchitu, astma ir skrepliais

Tai padės greitai ir be pašalinių efektų pašalinti bronchitą.

Ši liga paprastai atsiranda dėl virusų ar bakterijų, kurios užkrečia kvėpavimo takus ir pradeda atakuoti bronchus.

bronchitas, astma, bananas, kosulys, plaučių infekcija, skreplės

Negalima pamiršti šių simptomų, nes ši liga gali tapti labai rimta. Taip pat, kaip liga, bronchitas - trumpalaikė liga, ji gali tapti lėtinė liga, kuri gali sukelti dar didesnes problemas.

Kaip greitai ir efektyviai kovoti su bronchitu

Ši priemonė gaminama iš bananų. Patikėsite, ar ne, bet bananai gali padėti numalšinti kosulį ir peršalimą. Šis vaisius kovoja su bronchitu ir stiprina kvėpavimo sistemą. Taip pat, leidžia pagerinti virškinimo sistemą, nes šiame maisto produkte yra daug skaidulų.

Ingredientai:

  • 2 bananai;
  • 2 šaukšteliai natūralaus cukraus;
  • 400 ml virinto vandens.

Paruošimas:

Jums tiesiog reikia susmulkinti bananą šakute. Patartina naudoti šaukštą arba plastikinę šakutę, kad vaisiai nepatamsėtų. Turite sumaišyti su vandeniu ir cukrumi. Leiskite mišiniui nusistovėti maždaug 30 minučių.

Vartojimas:

Turėtumėte vartoti bent po 200 ml, 4 kartus per dieną. Jūs galėsite natūraliai ir labai greitai pašalinti bronchitą.

Jei ši informacija jums buvo naudinga, pasidalinkite ja su kitais, jums vienas (patinka) paspaudimas , mums vienas malonumas!

Unikali priemonė kovai su bronchitu, astma ir skrepliais

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Bananas, liaudies medicina, bronchitas, sveikatos patarimai, kosulys, skreplių pašalinimas, Astma, plaučių infekcija

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar