Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (122) Komentarų: (0) (12.01.2018 - 18:36)

Žmonės juodais drabužiais

Prieš keletą metų Holivude sukurtas filmas „Vyrai juodais drabužiais“ susilaukė didelio populiarumo ir buvo sukurtas ne vienas šio filmo tęsinys. Tačiau yra žinomas ir kitas šio pavadinimo kilmės aiškinimas. Vyrai juodais drabužiais (Men In Black (MIB), dar žinomi, kaip vyrai pilkais drabužiais, Men In Gray) yra naujųjų laikų mitų ir NSO konspiracijų teorijų veikėjai.

#vyrai_juodais_drabužiais, #ufologija, #Men_In_Black, #MIB, #ufologija

Paprastai jie pasirodo iškart po to, kai buvo stebėti neatpažintų skraidančių objektų pasirodymai ir liepia niekam nepasakoti apie tai, ką matė. Dažniausiai važinėja seno modelio kadilakais, draudžia juos fotografuoti. Vyrai juodais drabužiais yra laikomi vyriausybės agentais, tačiau pagal kai kurias kitas versijas jie patys yra ateiviai iš kosmoso. Bet kuriuo atveju, jų funkcija yra nuslėpti informaciją apie ateivių lankymąsi Žemėje.

Pranešimai apie „žmones juodais drabužiais“ ateina iš JAV, Švedijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Meksikos ir kitų pasaulio šalių.

Šie žmonės apibūdinami kaip apsirengę juodais rūbais, kurie kartais būna suglamžyti, tačiau dažniausiai puikiai išlyginti: juodas kostiumas, skrybėlė, kaklaraištis, juoda avalynė, baltiniai. Jei tikėti Džonu Kyliu (John Keel), tai savo kostiumų atvartuose jie yra įsisegę ženkliukus su akies atvaizdu.

„Žmonės juodais drabužiais“ gali būti tiek tamsaus gymio, tiek nenatūraliai išblyškę. Kai kurių žmonių akys yra įkypos, o skruostikauliai labai išsišovę.

„Žmonių juodais drabužiais“ fenomenas pasireiškia ufologų persekiojimu juodais automobiliais, anoniminiais skambučiais ir grasinimais žmonėms, kuriems teko būti anomalių reiškinių liudininkais. Tokie skambučiai vyksta iš numerių, kurie neįtraukti į jokius žinynus. Kartais paskambinama dar anksčiau, nei įvykio liudininkas kam nors spėjo apie tai pranešti.

Nors kai kas „žmones juodais drabužiais“ laiko vyriausybės agentais, tačiau jų išorė ir elgsena verčia tuo abejoti. Nors jau minėtame filme „Vyrai juodais rūbais“ šie žmonės buvo pavaizduoti būtent vyriausybės agentais.

Seriale „X-failai“ taip pat buvo pavaizduotas žmogus, kuris kažkada dirbo tokiu agentu.

Džonas Kylis aprašo tamsaus gymio lankytojus, apie kuriuos žinoma buvo dar XIX amžiuje. Pavyzdžiui, 1896-ųjų m. lapkričio mėn. pas vieną garsų San Francisko advokatą atvyko apie 50 m. amžiaus vyras, kuris buvo tamsaus gymio, juodų akių, buvo 5 pėdų ir 7 colių ūgio (170 cm) ir svėrė apie 140 svarų (63,5 kg). Lankytojas pasakė, kad yra oro baliono, naudojančio suslėgtas dujas ir elektrą, išradėjas. Jis netgi parodė brėžinį.

Vėliau panašūs tamsiaveidžiai žmonės, kurių išvaizda priminė rytiečius, buvo pastebėti prie „oro laivų“. Pavyzdžiui, 1897-ųjų m. balandžio 25 d. Arkanzaso teisėjas Lourensas Birnas netgi buvo pakviestas užeiti į tokio laivo vidų. Teisėją tai padaryti pakvietė būtybės, kurias jis pavadino „japonais“.

Yra ir kitas pavyzdys. 1957-ais metais inžinierius Liucianas Galis iš Romos buvo įkalbėtas tamsiaodžio žmogaus juodomis akimis sėsti į jo automobilį. Inžinierius buvo nuvežtas į Romos pakraštį prie disko formos objekto.

Nepažįstamasis įvedė inžinierių į iš disko nusileidusį cilindrą. Jame Galis pro stiklą matė tolstančią Žemę. Kosmose buvo cigaro formos skraidantis objektas, į kurį nuolat leidosi ir kilo skraidančios lėkštės.

1962-ais metais A.Benderis savo knygoje „Skraidančios lėkštės ir trys žmonės“ teigia, kad „žmonės juodais drabužiais“ yra ateiviai, turintys į žmones panašių bruožų. Šioje knygoje autorius rašo apie tai, kad nežemiškosios civilizacijos atstovai paslapčia įsikūrė Žemėje ir užsiėmė jūros vandens perdirbimu.

Benderis teigė, kad šias žinias jam suteikė patys „žmonės juodais drabužiais“ ir kitos būtybės, su kuriais jam teko turėti kontaktų. Knygos autorius teigia, kad 1960-ais metais ateiviai paliko Žemė, todėl jis gali paskelbti savo žinias.

Neįprastą nuomonę apie „žmones juodais drabužiais“ pareiškė Džonas Kylis savo knygose „NSO: operacija „Trojos arklys““ ir „Žmogaus Drugio pranašystės“. Autorius šiose knygose teigia, kad „žmonės juodais rūbais“ yra demonai.

Kylis tvirtina, kad su „žmonėmis juodais drabužiais“ teko bendrauti Cezariui, Napoleonui, tamsiaodis nepažįstamasis T. Džefersonui pateikė JAV herbo projektą, nusakė Liudviko XV meilužės madam Diubari ateitį.

Kaip rašo Kylis, tokie tamsiaodžiai „azijiečiai“ sugeba atsirasti tarsi iš niekur ir taip pat nepastebimai išnykti. Autorius rašo, kad jam pačiam teko susidurti su tokiais reiškiniais: „Long Ailende teko persekioti juodus kadilakus. Jie visiškai netikėtai pasuko keliu, vedančiu į akligatvį, ir jame išnyko... Keletą kartų atsibusdavau vidurį nakties, neturėdamas jėgų net pajudėti, o šalia manęs stovėdavo didžiulis juodas vaiduoklis“.

Kylis tvirtina, kad visi šie reiškiniai susiję su elektromagnetine proto forma, kuri gali skleisti įvairaus dažnio virpesius ir netgi... pereiti į tvirtą būseną bei įgauti bet kokią išvaizdą - tapti „žmonėmis juodais drabužiais“ ar žmones gąsdinančiais vaiduokliais.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Men in Black, juodais drabužiais, Ufologija, Men In Gray, MIB, vyrai juodais drabužiais, žmonės juodais drabužiais, vyrai pilkais drabužiais

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip išsigydyti 2 tipo cukrinį diabetą be vaistų...

Neįtikėtina! Istorija, kaip žmogus išsigydė 2 tipo diabetą, be vaistų, gerdamas kiekvieną dieną šį mišinį. Viskas prasidėjo n...

Ligos, mutacijos
Kandidoze: kaip ja gydytis iš tikruju. Kas yra candida?...

Candida albicans ir candida tropicalis yra pavadinti mieliagrybiai, gyvenantys mūsų virškinamajame trakte ir gleivinėse. Miel...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Aš neperku pastilių nuo kosulio vaistinėse! Pasigaminu ...

Daugelis žmonių per pirmus peršalimo simptomus, bėga į vaistine ir ieško pastilių, nuo kosulio. Pastilės sumažina skausmą, sum...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Jei rūkote 5 metus, šis receptas lengvai išvalys plauči...

Rūkymas sukelia daugybę ligų: plaučių vėžį, bronchitą, astmą ir t.t. Rūkymas - tai vienas iš blogiausių įpročių. Tačiau yra b...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata skatinanti prakaitavimą...
Health Tips
Homemade Juice That Kills Cancer Cells Without Chemotherapy...
Užsienio spauda / Paranormal news
Moore was one of the foremost UFO-sceptics...
Paranormalios istorijos
Krentantys namie daiktai...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nasturta gydo širdies ligas...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1