Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Vasario » 12

Žmonės Marse apsilankė 1979-ais metais

Į vienos JAV radijo stoties studiją paskambino moteris, prisistačiusi Džekės vardu, kuri papasakojo, jog anksčiau dirbo NASA agentūroje. Ji pareiškė, kad 1979-ais metais Marse pabuvojo šeši astronautai, tačiau šis įvykis nuo visuomenės buvo nuslėptas.

Tiesa, patikrinti, ar balsas tikrai priklausė buvusiai Amerikos aerokosminės agentūros darbuotojai, nėra galimybių. Vienaip ar kitaip, tačiau ne vienas sąmokslo teorijų šalininkas patikėjo moters žodžiais.

marsas, cžv, teleportacija, kolonijos marse, nasa, mistifikacija

Kaip pasakojo moteris, ji turėjo progą pamatyti vaizdo įrašus, kuriuose buvo užfiksuoti astronautai Marso paviršiuje. Tačiau iš karto po to, kai moteris juos aptiko, kambarys su vaizdo medžiaga buvo užrakintas, o vėliau vaizdo įrašų jame nebebuvo. Reikia pažymėti, kad „sensacingi“ pareiškimai buvo padaryti dar 2014 -ais metais, tačiau priežastys, kodėl jie vėl sudomino sąmokslo teorijų šalininkus, nėra visiškai suprantamos.

Vienas amerikietis atsargos jūrų pėstininkas davė interviu, kurio metu pareiškė, kad pastaruosius 17 metų tarnavo ne kur kitur, o Marse. Kaip teigė buvęs kariškis, kuris prisistatė kapitonu Kėjumi, į jo pareigas įėjo žmonių bazių kitose planetose saugojimas nuo nedraugiškai nusiteikusių vietinių gyventojų.

Kapitonas Kėjus (Rendis Krameris) papasakojo, kad buvo vienu iš slapto kosminio laivyno vadu. Šis laivynas vykdė daugianacionalinės organizacijos, pavadintos „Earth Defense Force“ („Žemės apsaugos tarnyba“) nurodymus. Per tuos 17 metų, kuriuos praleido Marse, vyrui teko dirbti su JAV, Kinijos ir Rusijos piliečiais. Pagrindinė kapitono Kėjaus misija buvo saugoti penkias tyrimo bazes, kurias žmonės įkūrė Raudonojoje planetoje, nuo joje gyvenančių agresyvių vietinių gyventojų.

Ilgiau nei tris metus kapitonas Kėjus įvairiose šalyse rengėsi nelengvai tarp-planetinei tarnybai. Per tą laiką jis išmoko valdyti trijų tipų kosminius naikintuvus ir trijų tipų bombonešius, specialiai sukonstruotus koviniams veiksmams beorėje erdvėje.

Mokymai vyko ir slaptoje bazėje Mėnulyje, kuri vadinasi „Lunar Operations Command“. Kiek turėjo pavaldinių, kapitonas Kėjus nepasakojo. „Per tuos 17 tarnybos metų Marse aš nepaprastai pavargau“, - prisipažino vyras. Vadovybė suprato kariškio argumentus dėl paleidimo į atsargą ir surengė jam iškilmingą atsisveikinimo ceremoniją. Kaip pasakojo kapitonas, joje dalyvavo ne vienas aukštas pareigas užimantis pareigūnas, įskaitant buvusį JAV gynybos ministrą Donaldą Ramsfeldą.

„UFO TV“ televizijos kanalo darbuotojai pagal šį pasakojimą sukūrė pusvalandžio trukmės filmą.

Reikia pripažinti, kad kapitono Kėjaus pasakojimas skamba, švelniai išsireiškiant, gana keistai, tačiau jis nėra vienintelis žmogus, teigiantis, kad Marse yra slaptos karinės bazės. Tarp žmonių, teigiančių tai, yra JAV prezidento Dvaito Eizenhauerio proanūkė, kuri tvirtina: „Nepriklausoma Marso kolonija jau egzistuoja“.

Apie tai papasakojo Andrejus Basiago ir Lora Magdalena Eizenhauer. Jie patvirtino slaptos kolonijos Marse egzistavimo faktą, dalyvaudami „Exopolitics radio“ stoties laidoje su Alfredu Lambrontu Vebru.

Juristas iš Kembridžo Andrejus Basiago, gyvenantis Vašingtono valstijoje, papasakojo, kad buvo DARPA programos, susijusios su kelionėmis laike, dalyvis. Dalyvaudamas projekte „Pegasas“, jis 1981-ais metais du kartus sėkmingai buvo teleportuotas į JAV bazę Marse. Lora Eizenhauer į projektą buvo pakviesta 2006-ais metais. Laidos metu jie papasakojo, iš kokių lėšų yra finansuojama slapta Marso kolonija, kad pinigai gaunami iš slapto biudžeto, karinių ir žvalgybinių šaltinių. Bazė sukurta kaip objektas, skirtas išsaugoti žmogaus genomą tuo atveju, jeigu Saulės blyksniai, branduolinis karas ar kokia nors kita globalinė katastrofa pražudys gyvybę Žemėje.

marsas, cžv, teleportacija, kolonijos marse, nasa, mistifikacija

Trijų valandų trukmės interviu L. Eizenhauer ir A. Basiago kvietė JAV Kongresą ištirti amerikiečių buvimo Marse galimybę karinės okupacijos aspektu, o ne diplomatiniais ryšiais su vietiniais Marso gyventojais, gyvenančiais požeminiuose Marso miestuose. L. Eizenhauer pareiškė, kad programą „Alternatyva 3“, kurios tikslas yra išsaugoti žmogiškąją gyvybę Marse, nors tam reikia išleisti trilijonus dolerių, turi pakeisti programa „Alternatyva 4“, kuri turėtų būti skirta žmonių civilizacijos išsaugojimui Žemėje.

Pokalbis „Exopolitics radio“ studijoje vyko, remiantis asmeniniu patyrimu. Basiago 1981-ais metais, kai jam buvo 19 metų, atliko dvi keliones į Marsą. Jis vaikščiojo Marso paviršiumi. J šią planetą jis buvo teleportuotas iš CŽV karinės bazės El Segunde, Kalifornijos valstijoje.

L. Eizenhauer buvo užverbuota CŽV 2006-ais metais, kai jai buvo 33 metai. Tam, kad dalyvautų projekte ir taptų slapta gyventoja Marse, jai teko pamiršti savo asmeninį gyvenimą, faktiškai pradėti viską nuo nulio. Interviu metu pašnekovai pasakė, kad nesutinka su daugeliu Marso kolonijos veiklos aspektų. Jie pasakė, kad CŽV, rinkdama kandidatus skrydžiui į Marsą, naudoja įvairius nešvarius metodus, įskaitant psichologinį spaudimą.

A. Basiago tvirtina, kad dabartiniu metu Marse dirba žmonės, atstovaujantys vien tik baltąją rasę, o tai neatspindi visos Žemėje gyvenančios žmonijos genetinės įvairovės. L. Eizenhauer sutinka
su šiais A. Basiago samprotavimais. Jie mano, kad ši politika, galimas dalykas, bus peržiūrėta.

Po dalyvavimo radijo laidoje, A. Basiago ir L. Eizenhauer kartu padarė pareiškimą apie žmonijos išgyvenimo kolonijas kitose planetose. Taip pat viešą pareiškimą padarė mokslininkas Artūras Neimanas, kuris papasakojo, kad buvo teleportuotas į Marse esančią slaptą koloniją, kur aptarinėjo su projektu susijusius klausimus.

Yra ir kiti JAV kariškių buvimo Marse faktai, pavyzdžiui, buvusio kariškio, tarnavusio JAV armijoje 1976-1996-ais metais, Maiklo Relfo knyga. Maiklas Relfas į tarnybą armijoje buvo priimtas kaip nuolatinis slaptos kolonijos Marse narys. Per savo 20-ies metų tarnybą jis ne tik keliaudavo į Marsą, bet ir atliko ne vieną iki 20-ies metų kelionę laike, iš kurių sėkmingai sugrįždavo į tašką, iš kurio buvo išsiųstas.

marsas, cžv, teleportacija, kolonijos marse, nasa, mistifikacija

Maiklas Relfas savo knygoje teigia, kad slaptoje Marso kolonijoje yra ne tik Žemės gyventojų. Jis pasakoja, kad kolonijoje kartu su žmonėmis dirba reptilijos ir pilkos spalvos ateiviai.

Plačiai žinoma visiškai priešinga aprašytajai istorijai sąmokslo teorija, kad amerikiečiai niekada nebuvo išsilaipinę Mėnulyje, o visi pateikti jų skrydžių įrodymais yra ne kas kita, o mistifikacija.

Šio požiūrio šalininkai kartais iškelia dar keistesnius teiginius, atsakydami į kontrargumentus. Pavyzdžiui, tą faktą, kad amerikiečių išsilaipinimą Mėnulyje pripažino TSRS, kai kurie sąmokslo teorijų šalininkai aiškina tuo, kad pati Tarybų Sąjunga buvo amerikiečių projektas, reikalingas sukurti „išorinio priešo“ vaizdą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
13.07.2020 laikas 20:04 Piešiniai Laukuose (Crop Circles) Pastebėti Anglijoje (2020)

Apskritimų javų laukuose reiškinys yra vienas tų, kuriuos mes priskiriame prie naujausių paslapčių, nors yra duomenų, kad keistas laukuose atsirandančias linijas žmonės pastebi jau daugiau kaip tris šimtus metų. Kartais jos atsiranda smėlyje, ant ledo arba netgi ant sniego.

...

Skaityti daugiau

13.07.2020 laikas 17:59 Virš Notingemo (Anglija) Pastebėtas Danguje NSO
Liepos 12 d. Notingemo gyventojai stebėjo NSO, kuris lėtai kilo dideliame aukštyje. Notingemas – miestas vidurio Anglijoje, prie Trento upės; Notingamšyro grafystė centras. Lengvosios pramonės centras, mašinų, vaistų pramonė. Yra universitetas, dailės muziejus, pilis, gotikinė Šv. Marijos bažnyčia,...

Skaityti daugiau

13.07.2020 laikas 09:59 Kur yra Saulės sistemos centras? Tikrai ne ten, kur dauguma pagalvotų jį esant

Gravitacinių bangų signalų atradimai kol kas daugiausiai daromi „Advanced LIGO“ bei VIRGO detektoriais, kurių pagrindinė dalis yra keleto kilometrų ilgio tuneliai. Šviesos spinduliai per tunelius keliauja dešimtis kartų, tad detektorius geriausiai gali aptikti gravitacines bangas, kur...

Skaityti daugiau

12.07.2020 laikas 21:06 Salieras Gydo. Gydomosios Savybės Vietoje Tablečių
Šiandien salieras dažniausiai vartojamas kaip prieskoninis augalas, kuriuo pagardinami įvairūs patiekalai. Tačiau salierai ne tik paskanina maistą, tačiau turi ir kai kurių gydomųjų savybių Apie jas ir papasakosime....

Skaityti daugiau

12.07.2020 laikas 20:46 Kaip gydyti rožę liaudies receptais
Noriu pasidalinti patikrintais receptais, kurie padeda atsikratyti tokios klastingos ligos kaip rožė. Tai yra infekcinis odos susirgimas. Jį sukelia streptokokai, kurie dauginasi pažeistose odos vietose - žaizdose, įdrėskimuose, nutrynimuose, pūliniuose ir panašiose vietose....

Skaityti daugiau

12.07.2020 laikas 19:13 Plungės dvaro parke – pusės tūkstančio metų senumo Perkūno ąžuolas traukiantis prisiliesti

Lietuva senovėje buvo ąžuolų kraštas: gamtinės aplinkos raidos tyrinėtojai mano, jog XVI a. ąžuolai galėjo sudaryti 15–20 proc. visų miškų ploto. Tuos laikus mena iki šiol augantis ir žaliuojantis Perkūno ąžuolas, skaičiuojantis 500 metų ar net daugiau. Plungės dvaro parke augantis didingas...

Skaityti daugiau