Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 18

6 simptomai, kad jūsų kepenyse yra pilna toksinų

Būtinai perskaitykite.

Nors kepenys yra antras pagal dydį organas, tačiau ir jos gali būti perkrautos kenksmingomis medžiagomis ir nebesusitvarkyti su kraujo filtravimu.

Yra daug įvairių kepenų ligų, įskaitant cirozę, hepatitą, cistas, vėžį ir su alkoholiu susijusių ligų. (paranormal.lt)

Štai 6 pagrindiniai simptomai:

Pageltimas. Odos, nagų ar akių pageltimą gali sukelti didelis toksiškumas. Gelta rodo, kad liga progresavo iki cirozės, nedelsiant kreipkitės į gydytoja.

Energijos trūkumas. Susikaupę toksinai kepenyse gali sukelti nuovargį, silpnumą ir energijos trūkumą. Nuovargis kartu su pykinimu, viduriavimu ir apetito praradimu yra pirmieji kepenų nepakankamumo požymiai, nedelsiant kreipkitės į gydytoja.

Apetito stoka. Pykinimas, vėmimas ir apetito stoka yra susiję su toksinais esančiais kepenyse. Dėl pykinimo pacientai gali patirti svorio netekimą. Leptinas yra organizmo išskiriamas hormonas, kad jaustumėte sotumo jausmą. Pacientams, turintiems toksiškus kepenis, nustatyta padidėjusi leptino koncentracija, dėl kurios galima paaiškinti apetito stoka.

Hipertenzija ir didelis cholesterolio kiekis. Nutukimas gali sukelti hipertenzija ir aukšta cholesterolio kiekį, tačiau jie yra taip pat ir  pagrindiniai kepenų ligos simptomai.

Kraujo greitesnis krešėjimas, nei įprastas, taip pat gali būti susijęs su ciroze ar kepenų fibroze.

Jautrumas ir odos problemos. Odos niežėjimas ar problemos su venomis. Oda taip pat gali paraudonuoti.

Kojų patinimas ir pilvo pūtimas. Apatinių kojų patinimas ar pilvo pūtimas gali rodyti kad pas jus kepenyse susikaupė toksiškų medžiagų, kurie uždegimo metu sukelia skysčių kaupimąsi. Edema gali būti skausminga dėl spaudimo, kuris veikia odą ir aplinkinius audinius.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar