Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 8

Imbieras suvyniotas audinyje per naktį pašalina gleives iš plaučių!

Štai ką reikia daryti!

Išbandykite tokį paprastą metodą.

Imbieras suvyniotas į audinį, tiesiog išgelbės jus nuo kosulio ir skreplių! Jis neturi jokio šalutinio poveikio, tačiau jis turi būti kruopščiai paruoštas naudojimui, ypač vaikams su jautria oda (paranormal.lt).

Nuolatinis kosulys gali sugadinti jums dieną ir naktį, nukreipdamas nuo rimtesnių problemų ar tiesiog neleisdamas jums miegoti.

Ir pas mažus vaikus, kurio imuninė sistema gali būti nepakankamai stipri, lėtinis kosulys gali išsivystyti į sunkesnes ligas.

Lėtiniam kosuliui gydyti gydytojas gali paskirti sirupą, nepaminėdamas galimų šalutinių poveikių ir ilgalaikių komplikacijų po tokių vaistų.

Du ingredientai, dekstrometorfanas ir kodeinas, dažniausiai aptinkami vaistuose nuo kosulio, kurie gali sukelti galvos skausmą, nemiga arba migreną.

Yra alternatyva tipiniams vaistams nuo kosulio, tai jūs galite rasti savo šaldytuve!

Imbieras, gleivės, sveikatos patarimai, laiudies medicina, Kompresas

Sumaišykite medų, alyvuogių aliejų, miltus ir 1 valgomąjį šaukštą šviežio ir tarkuoto imbiero, uždėkite šį mišinį ant servetėlės ar audinio, aplink jį apvyniokite marlės juostele.

Tada šią marlę pritvirtinkite prie krūtinės ar nugaros, pritvirtinkite pleistru. Suaugusieji gali vaistą palikti per naktį, tačiau reikia nepamiršti, kad tai gali sukelti didelį prakaitavimą.

Vaikai gali laikyti jį iki trijų valandų prieš miegą.

Imbieras, gleivės, sveikatos patarimai, laiudies medicina, paranormal

Tačiau nepamirškite apie galimas alergijas tam tikriems ingredientams – pasitarkite su gydytoju.

Ar kada nors bandėte tokią gydymo būdą?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar