Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 1

Jei sergate reumatoidiniu artritu, laikykitės atokiau nuo šių 7 maisto produktų

Peržiūrėkite savo mityba!

7 maisto produktai, kurie sukelia reumatoidinį artritą

Rafinuotas cukrus. Cukrus yra pagrindinė uždegimo priežastis, kuri sukelia patinimą ir jautrumą sąnariuose. (paranormal.lt).

Kepti ir perdirbti produktai. Juose yra gausu toksinų, kurie sukelia sąnarių uždegimą ir skausmą.

Pieno produktai. Pieno produktų baltymai gali sukelti sąnarių uždegimą. Daugelis reumatoidiniu artritu sergančių pacientų netoleruoja pieno produktų. Kai taip atsitinka, antikūnai atakuoja sąnarių audinius.

Raudona mėsa. Pagal maisto piramidę, turėtume valgyti tik nedideles porcijas mėsos. Tačiau reumatoidinio artritu sergantiems pacientams reikia valgyti kitų šaltinių baltymus, pvz., vištiena, žuvį ar pupeles. Raudonojoje mėsoje yra daug sočiųjų riebalų, kurie sukelia uždegimą ir sąnarių patinimą.

Glitimas. Daugelis žmonių, kurie kenčia nuo reumatoidinio artrito, taip pat susiduria su nesugebėjimu apdoroti glitimą. Tokie produktai, kaip kviečiai ir miežiai, turi glitimo, kuris pasunkina reumatoidinį artritą.

Alkoholis. Jei kiekvieną savaitę geriate daugiau nei 3 bokalus spiritinio skysčio, jūsų organizme gali būti padidėjęs uždegimo pavojus. Pernelyg didelis alkoholio vartojimas gali sumažinti vaistų nuo reumatoidinio artrito veiksmingumą.

Druska. Bet kokio pavidalo druska gali kelti grėsmę reumatoidiniu artritu sergančių žmonių sveikatai. Atidžiai stebėkite etiketes ir venkite didelio natrio kiekio maisto produktuose.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar