Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2017 » Gruodžio » 8

Cheminės trasos: koks tikslas?

Trumpas paaiškinimas, kas nesusigaudo temoje

Cheminės trasos – tai lėktuvų danguje purškiami aerozoliai, „debesys“, kurie kabo atmosferoje nuo kelių dešimčių minučių iki kelių valandų. Cheminių trasų purškimas fiksuojamas nuo maždaug pirmojo XXI amžiaus dešimtmečio vidurio Amerikoje ir daugumoje Europos šalių. Nuo 2010 metų vasaros užfiksuoti purškimai ir Rusijoje, rašo versijos.lt.

Cheminės trasos (1)

Iš pradžių šie purškimai buvo siejami su HAARP sistema, tačiau ši versija nepasitvirtino. Vietoje šios prielaidos buvo iškelta ir moksliškai bei dokumentiškai pasitvirtino tikroji purškimo priežastis, apie kurią sužinojus, bet kokiam normaliam žmogui kiltų noras susidoroti su „purškėjais“, ir kuo greičiau, tuo geriau.

Detaliausią iki šio momento privatų cheminių trasų savybių, priežasčių ir rezultatų tyrimą atliko vieno iš autoritetingiausių antiglobalistų Dži Edvardo Grifino vadovaujama grupė, į kurią įėjo jauni bendradarbiai Maiklas Merfis ir Polas Vitenbergeris. Vadovaujami Grifino, jiedu rimtai ištyrė chemines trasas ir šio tyrimo rezultatai sukėlė tikrą siaubą. Šiuos rezultatus jie paskelbė dokumentiniame filme „What In The World Are They Spraying?“ Šis straipsnis parengtas pagal šio filmo medžiagą.

Purškiamų aerozolių sudėtis

Aliuminis (pagrindinis komponentas), baris ir truputėlis stroncio. Šiuos metalus, nusėdusius į dirvą ir išsisklaidžiusius ore, aptinka dešimtys laboratorijų.

Legenda, kuria dangstomas purškimas

Kišeniniai banksterių „mokslininkai“, geoinžinerijos mokslų atstovai, tvirtina, kad purškiant metalus atmosferoje jie užkerta kelią „globaliniam atšilimui“ ir atlieka kitokius savo geoinžinerinius „tyrimus“. „Kovos su atšilimu“ purškiant aliuminį (riboja saulės spindulių poveikį) atmosferoje patentą gavo viena amerikiečių karinės pramonės kompanija 1990 metais.

Metalinių“ aerozolių veikimo mechanizmas

Aerozoliai pakimba atmosferoje, „užtepami ant jos plonyčiu sluoksniu“, o paskui lėtai ir sąlyginai tolygiai nusėda ant žemės ir vandens telkinių. Sistemingai apdorojant dangų aerozoliais, aliuminio, bario ir stroncio koncentracija dirvožemyje pradeda viršyti leistinas normas dešimtimis tūkstančių kartų.

Aliuminio, bario ir stroncio poveikis žmogui

· Kancerogeniškumas;

· Alcheimeris;

· Respiratorinės problemos (kosulys, astma ir panašiai);

· Naujagimių autizmas;

· Neurologija;

· Stroncis ardo kraujo gamybos sistemą ir kaupiasi daugiausiai žmogaus kauluose, sukeldamas jų onkologines patologijas.

Aliuminio, bario ir stroncio poveikis florai ir faunai

Augalai žūsta nuo apsinuodijimo aliuminiu ir dėl pasikeitusio dirvožemio rūgštingumo;

Purškimo rajonuose masiškai žūsta bitės, svarbiausios žemės ūkio kultūrų apdulkintojos.

Cheminės trasos (2)

Dar keli poveikiai

Amerikos miškų gaisrų gesintojai pasibaisėję, kokį pobūdį įgauna šie gaisrai. Liepsna pakeitė savo spalvą, temperatūra juntamai padidėjo, liepsnos plitimo greitis nerealiai išaugo. Visa tai lemia didelė aliuminio koncentracija medžiuose. Jis daro liepsną karštesnę, keičia jos spalvą, medžiai pasidaro labiau degūs.

Rajonuose, kuriuose sistemingai purškiami aerozoliai, dangus ir horizontas pasidarė labiau ūkanoti, sumažėjo apžvalgos tolumas ir naktį regimų žvaigždžių skaičius. Daugelyje vietų pasikeitė dangaus ir įprastų debesų spalva.

Dėl to, kad po „metalinių“ aerozolių išpurškimo žymiai padidėja atmosferos jonizacija, griaustinis ir žaibai pilasi po lietaus gerokai dažniau ir triukšmingiau. Žaibas vizualiai darosi „ilgesnis“ ir galingesnis.

Aliuminio, bario ir stroncio poveikis dirvožemiui

· Metalai apnuodija dirvą;

· Sunaikina smulkiuosius vabzdžius ir kitus gyvius, nuo kurių gyvybinės veiklos priklauso dirvožemio derlingumas;

· Pakliuvę į biologinę terpę, aliuminis ir baris, bėgant laikui, pavirsta aliuminio ir bario oksidais, kurie sumažina dirvožemio rūgštingumą (pH), dėl ko augalai ir medžiai žūsta.

Tikrosios priežastys, dėl kurių purškiami aerozoliai

Kalba eina apie viso žemės ūkio perorientavimą į genetiškai modifikuotas sėklas, kurios atsparios aliuminio poveikiui ir gali išgyventi nurūgštintose dirvose.

Banksteriai nori monopolizuoti ir kontroliuoti visą maisto produktų rinką. Tie fermeriai, kurie ūkininkauja ant apnuodytų dirvožemių, bus priversti pirkti atsparias sėklas arba pasitraukti iš rinkos, parduodami savo ūkius pusvelčiui tų pačių banksterių „klapčiukams“.

Tuo pačiu metu žmonės bus maitinami GMO produktais, kas mažins gyventojų skaičių, nekalbant jau apie tai, kad „purškiami vabzdžiai“, tai yra mes su jumis nuodysimės tiesiogiai, kvėpuodami purškiamais virš galvų aerozoliais. Be to, sunaikinami „neefektyvūs, neinovatyvūs ir negamybiniai“ miškai ir augalai.

Bet grįžkime prie esmės. „Atsparus aliuminiui genas“ jau užpatentuotas. Šis produktas sukurtas Kornelio universitete, Itakės mieste Niujorko valstijoje. Patentas, su numeriu 7582809 išduotas 2009 rugsėjo 1 dieną. Patento savininkai – JAV žemės ūkio departamentas ir Brazilijos žemės ūkio tyrimų organizacija.

Kai kuriais duomenimis, korporacija Monsanto jau disponuoja genetiškai modifikuotomis grūdinių kultūrų sėklomis su „atspariu aliuminiui genu“.

Kai aliuminio koncentracija dirvožemyje pakeis jo rūgštingumą ir įprasti augalai žus, o įprastos sėklos nustos dygti, Monsanto ir kitos mega korporacijos išmes į rinką savo „stebuklingas“ sėklas, atsparias aliuminiui ir nurūgštintoms dirvoms. O mes visi pateksime į pačią baisiausią priklausomybę nuo banksterių – į maistinę priklausomybę. Gero visiems apetito…

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau