Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 3

Šis galingas tepalas gelbsti nuo skausmo raumenyse, keliuose, nugaroje, įtrūkimų ant kulnų ir ne tik!

Tepalas labai veiksmingas! Gelbsti nuo išnirimo, mėlynių ir greito žaizdų gijimo ir įtrūkimų ant kulnų. Ypač dažnai naudojamas žiemą, nes apsaugo odą nuo šalčio ir vėjo!

Pasigaminkite tepalą, kuris greitai palengvins skausmą, kurį sukelia trauminiai smegenų sužalojimai, sumušimai, venų varikozės ir kt. Taip pat labai veiksmingai pašalina sąnarių ir nugaros, bei raumenų skausmą.(paranormal.lt)

Tepalą vertėtu pasigaminti, nes jis yra daug stipresnis nei vaistinėse kremai ir tepalai, kadangi juose yra tik natūralūs ingredientai, be chemijos.

Tepalas dedamas ant paveiktos vietos. Naudojant minkštą masažą, tepalas įtrinamas į odą. Po to reikia apvynioti šią vietą ir leisti veikti 5-6 valandas. Tada nuplaukite ir dėkite naują sluoksnį.

Tepalo paruošimas nereikalauja daug laiko ir pastangų.

Reikalingi ingredientai:

  • 150 ml nerafinuoto augalinio aliejaus;
  • 60-70 gramų bičių vaško;
  • 2 šaukštai sauso šalavijo;
  • 2 šaukštai džiovintų medetkų;
  • 1 šaukštas džiovintų ramunėlių žiedų.

Sušildykite aliejų garo vonelėje, temperatūra iki 35-40 laipsnių. Tada įdėkite susmulkinto bičių vaško ir leiskite ištirpti. Po to pridėkite susmulkintas iki miltelių žoles ir kruopščiai sumaišykite. Pašildykite mišinį dar 3-5 minutes, nuimkite nuo ugnies ir supilkite į švarų indą.

Visiškai atvėsus mišinys taps kietas. Laikykite jį vėsioje vietoje, galite jį naudoti vienerius metus.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar