Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 16

Kodėl reguliariai reikia kelti rankas?

Natūrali žmogaus rankų padėtis – nuleistos žemyn. Bet, kaip tvirtina fizioterapeutai, labai naudinga dienos bėgyje pakelti jas aukštyn.

Pirma, kai rankos pakeltos aukštyn, virškinamasis traktas tampa mažiau vingiuotas, kas įtakoja greitesnį maisto praėjimą. Tokiu būdu vyksta puvimo ir rūgimo procesų, disbakteriozės profilaktika.

Antra, pakeldami rankas į viršų, jūs užkertate kelią jų nusvirimui. Kabančios rankos deformuoja stuburą, ko pasekoje išsivysto osteochondrozė ir kitos ligos. Pakeldami rankas, jūs leidžiate stuburui išsitempti, o taip pat vystote lankstumą.

Trečia, su amžiumi ir krūtinės, ir pilvo ertmės organai nusėda, pasislenka iš savo prigimtinės vietos. Pavyzdžiui, yra toks terminas kaip „gulinti“ širdis. Tai liečia ir kitus organus. Pakeldami rankas į viršų, jūs pakeliate ir vidaus organus. Be to, nusileidus organams išlenda pilvas, silpsta presas. Pakeldami rankas, jūs stiprinate pilvo raumenis.

Ketvirta, gerai pakelti rankas ne tik po valgio, bet ir po gėrimo. Tokiu atveju vanduo neužsilaiko organizme. Jis greitai pereina per žarnyną, nuplaudamas visus prilipusius ant vidinių sienelių šlakus. Likus 20-30 min  iki valgymo išgerkite 1-1,5 stiklinės paprasto vandens ir pakelkite rankas aukštyn. Ypač tai naudinga kenčiantiems nuo vidurių užkietėjimo.

Pakelti rankas geriausia taip: laikyti jas paraleliai arba suspausti į „spyną“, truputį pasitempti aukštyn paskui jas ir pavaikščioti tokioje padėtyje.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar