Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 6

Spengimas ausyse: priežastys ir geriausios namų gydymo priemonės!

Jei jūsų ausyse skambėsys dažnas, šios priemonės padės greitai atsikratyti šios problemos!

Spengimas ausyse atsiranda daugiausia žmonėms kurie vyresni nei keturiasdešimt penkeri metai. Dėl šios priežasties pablogėja nuotaika, sukelia galvos skausmą ir diskomfortą. (paranormal.lt).

Skambesys ausyse – tai garsas, kurį žmogus girdi savo kūno viduje. Šis triukšmas paprastai yra garsesnis nei aplinkoje, ir kai žmogus nukreipia dėmesį į kitus veiksmus ar garsus, triukšmas susilpnėja.

Priežastys:

Dažniausiai spengimas ausyse yra susijęs su klausos sutrikimų problemomis, dažniausiai aukštais garsais. Tačiau, tai nereiškia, kad spengimas ausyse ir klausos praradimas vyksta kartu. Be to, ši problema gali būti susijusi su stresu, hipertenzija, psichologiniais sutrikimais ir panašiai.

Jei, po apsilankymo pas gydytojo, nėra įrodyta fizinių sutrikimų buvimo, tai norint pašalinti šią problemą verta naudoti natūralias priemones.

Tai geriausias gydymas, be vaistų, kuris neturi jokių šalutinių poveikių. Galite naudoti šiuos produktus namuose, štai patys geriausi:

Šiluma: lygintuvo pagalba sušildykite nedidelį rankšluostį ir uždėkite ant ausies, kurios jaučia garsą. Šiluma aktyvina kraujo tekėjimą į ausis ir pašalina skambėjimą.

Snaputis: paruoškite snapučio tinktūrą. Paimkite lapus, nuplaukite ir užpilkite degtine arba 40 laipsnių spiritu. Palikite 20 dienų šiltoje vietoje. Po to perkoškite. Gautą tinktūrą, po 1-2 lašus lašinkite į ausies vidų ir iš karto pajusite palengvėjimą. Galite kartoti kelis kartus per dieną.

Svogūnai: Supjaustykite svogūną ir išspauskite sultis. Tada, išmirkykite medvilnės, vatos gabalėlį ar diską šiomis sultimis ir įdėkite į ausį keletą minučių.

Imbieras: į arbatą įdėkite šiek tiek tarkuotų šviežių imbiero šaknų ir reguliariai vartokite 1-2 kartus per dieną.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar