Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 8

Štai, kaip pasigaminti antibakterinį gelį

Praktiška ir prieinama visiems! Ir svarbiausia – veiksminga!

Be rankų plovimo muilu ir vandeniu, galite naudoti antibakterinį gelį. Kuris geba apsaugoti nuo mikrobų, virusų ir kenksmingų bakterijų. (paranormal.lt).

Jis gali būti naudojamas žaizdoms ar odai dezinfekuoti po sąlyčiu su purvu. Ypatingai tinka bakterijų pašalinimui po kosulio ar čiaudulio. Be to, šis gelis pašalina gripo virusus. Taigi, kaip pasigaminti namuose be chemijos šį gelį?

Paprasčiausiai sumaišykite gliceriną, kaip drėkintuvą, vaistinį spiritą, kaip baktericidinį agentą, hamamelį, alavijo gelį.

Pridėkite kitų vaistinių augalų eterinių aliejų su antibakterinėmis savybėmis. Pavyzdžiui, arbatmedžio, eukalipto, rozmarino, levandos ir kt.

Eterinis aliejus yra ypač naudingas atsiradus odos sudirginimui. Be to, jis turi regeneruojančių savybių.

Gelio antibakteriniai ingredientai:

  • 2 šaukštai etilo spirito;
  • 2 šaukštai hamamelio;
  • Pusę šaukto glicerino;
  • ¼ puodelio alavijo gelio;
  • Antibakterinio eterinio aliejaus.

Antibakterinio gelio paruošimas ir konservavimas bei naudojimas

Plastikiniame inde su dangčiu arba dozatoriumi sumaišykite visas sudedamąsias dalis. Pirmiausia įdėkite alavijo gelį, hamamelio, tada gliceriną ir etilo spirito. Gerai išmaišykite.

Laikykite antibakterinį gelį tamsioje, vėsioje ir sausoje vietoje, kad išvengtumėte spirito išgaravimo. Gerai saugomas gali išsilaikyti tinkamas iki vienerių metų.

Prieš naudodami buteliuką supurtykite. Nedidelį kiekį mišinio užtepkite ant rankų ir patrinkite tarp pirštų, įskaitant riešus.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar