Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 14

NSO antskrydis Livlendo mieste Teksase

Livlendas - ramus miestelis Teksase, kuriame gyvena mažiau nei 10 tūkstančių gyventojų. Nežinia dėl kokios priežasties, bet būtent šį miestelį NSO pasirinko savo masinės "atakos" taikiniu 1957 metais.

Įvykių kronika

1957 metų lapkričio 2 dieną apie 23:00 pareigūnas Fauleris, budėjęs Livlendo policijos skyriuje, išgirdo skambantį telefoną. Džo Salasas ir Pedras Sosedas pranešė, kad 4 mylios į vakarus nuo miestelio danguje matė ryškiai šviečiantį cigaro formos objektą, kurio ilgis buvo ne mažiau kaip 200 pėdų. (pasaulio naujienos kitaip... paranormal.lt)

Kai jie priartėjo prie objekto, automobilio variklis užgeso, taip pat nustojo šviesti žibintai. Pareigūnas pamanė, kad kažkas sugalvojo pagėrę pajuokauti, todėl į šį pranešimą nekreipė dėmesio. Tačiau tai buvo tik pirmasis skambutis - vėliau jų buvo ištisa serija.

nso, ufologija, kamuolinis žaibas

23:45 pasigirdo antras skambutis. Kažkoks ponas V. pranešė, kad važiuodamas automobiliu 4 mylios į rytus nuo Livlendo, šalia kelio pamatė ant žemės kiaušinio formos objektą. Kai automobilis priartėjo prie objekto, variklis užgeso.

Išsigandęs vyras išlipo iš automobilio ir keletą minučių iš tolo stebėjo objektą. Po kelių minučių objektas visiškai be jokio garso pakilo ir, pasiekęs apie 200 pėdų aukštį, nuskrido šalin. Automobilio variklis vėl ėmė veikti.

Lapkričio 3 dieną 12:00 buvo gautas trečias pranešimas. Šį kartą NSO nusileido tiesiai ant kelio 11 mylių į šiaurę nuo Livlendo. Kaip ir ankstesniais atvejais, privažiavus prie objekto automobiliu, jo variklis užgeso ir vėl pradėjo veikti tik po to, kai NSO pakilo į orą.

12:10 - dar viena pranešimas. Teksaso universiteto studentas Niuelas Raitas važiavo automobilių 9 mylios į rytus nuo Livlendo, kai užgeso variklis. Vaikinas išlipo iš automobilio, norėdamas apžiūrėti variklį, tačiau pamatė ant žemės gulintį kiaušinio formos 125 pėdų ilgio objektą. Jis buvo melsvai žalios spalvos ir pagamintas iš medžiagos, primenančios aliuminį. Po kelių minučių „kiaušinis“ pakilo aukštyn ir nuskrido.

12:15 - penktas skambutis. Vėl ant kelio gulintis keistas objektas, vėl užgesęs automobilio variklis, kuris pradėjo dirbti po to, kai objektas pasišalino.

Fauleris per raciją susisiekė su patruliais: gal kas nors matė ką nors keisto? Du pareigūnai iš karto atsiliepė ir pasakė, kad matė danguje skraidančius šviečiančius objektus.

Per nepilną parą buvo gauta 15 pranešimų, tarp jų buvo ir iš policijos darbuotojų, vietinio šerifo ir jo pavaduotojo. Gali būti, kad ne kiekvienas, matęs NSO, apie tai pranešė policijai.

Tyrimas

Tirti incidento į Livlendą atvyko JAV KOP darbuotojas. Po miestelyje praleistos dienos, pokalbių su liudininkais, karininkas pareiškė, kad visi matyti objektai buvo kamuoliniai žaibai.

Šia versija niekas nepatikėjo. Meteorologai, nors ir patvirtino, kad tą dieną tikrai buvo apniukęs oras, pasakė, kad nebuvo prognozuojama jokio lietaus, o apie perkūniją negali būti nė kalbos. Fizikai nuo savęs pridūrė, jog jie pirmą kartą girdi, kad kamuolinis žaibas taptų automobilio variklio gedimo priežastimi.

Tačiau kariškiai net negalvojo atsitraukti: tai buvo paprastas kamuolinis žaibas.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar