Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 21

Paslaptingas reiškinys „Foo Fighters“

Foo Fighters“ („kažkokie naikintuvai“) - paslaptingo reiškinio, kurio liudininkais teko būti daugeliui pilotų Antrajame pasauliniame kare, pavadinimas.

Terminą „Foo fighters“ ėmė naudoti antihitlerinės koalicijos šalių lakūnai, norėdami taip pažymėti NSO arba keistus atmosferinius reiškinius, kurie buvo pastebėti karimų veiksmų vietose Europoje ir Ramiajame vandenyne. Pirmieji duomenys apie pastebėtus tokius objektus oficialiuose šaltiniuose atsirado 1944 metų lapkričio mėnesį (ufologijos kanalas - paranormal.lt).

Lakūnai pradėjo pasakoti apie pastebėtus greitai judančius sferinius skraidančius objektus, kurie švietė ir galėjo labai staigiai pakeisti greitį. Keistieji objektai (dažniausiai tai buvo raudonos, oranžinės ar baltos spalvos rutuliai) sekė lėktuvus arba skrido lygiagrečiu
kursu, išlaikydami nekintantį greitį ir atstumą, tarsi tirdami karinio lėktuvo veikimą. Po to NSO atlikdavo sudėtingus manevrus, staigiai padidindavo greitį ir dingdavo iš akių.

Lakūnai pažymėjo, kad jų lėktuvus persekiojantys objektai elgėsi taip, tarsi juos kažkas valdytų. Kartais NSO skrisdavo labai neįprastai. Įdomu tai, kad jie niekada neparodė priešiškumo kariniams lėktuvams, todėl iki šiol „Foo Fighters“ laikomas nepavojingu reiškiniu. Šio fenomeno liudininkais yra JAV, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir Japonijos lakūnai. Sukurta daugybė hipotezių, bandančių paaiškinti „Foo Fighters“ fenomeną, tačiau nė viena nebuvo įrodyta.

Kai kurių tyrinėtojų nuomone „Foo Fighters“ yra optinė apgaulė arba kažkoks fizikinis reiškinys, apie kurį žmonės dar nežino. Yra versija, kad tai galėjo būti rusų žvalgybiniai aparatai. Taip pat buvo teigiama, jog šiais objektais galėjo būti naujausias vokiečių ginklas. Tačiau šios hipotezės niekada nebuvo patvirtintos. Tie, kurių fantazija ypač laki, tvirtina, kad „Foo Fighters“ - įrenginys, sekantis nežemiškųjų civilizacijų atstovų veiksmus Žemėje.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar